הילינג דרך הטלפון חייגו 1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

זה לא סוד שהילינג טבעי הוא דבר יעיל ואפקטיבי שמוכיח את עצמו פעם אחר פעם. אתם לא יכולים לתאר לעצמכם כמה דברים מגע יכול לעשות – אתם לא יכולים לתאר עד כמה הכוח שלנו, האנרגיה שלנו, יכולה לשנות סדרי עולם, יכולה להפוך כל דבר לזוהר, לבוער, לאחות כל פצע, לרפא כל מחלה – כל זאת האנרגיה שלנו יכולה לעשות, אם רק נתן לה את הדרך לעשות זאת.

 

הילינג טבעי באמצעות רפלקוסולוגיה הוא רק אחד מן הדוגמאות הטובות ביותר להוכחה למה הילינג טבעי הוא תחום כלכך יעיל. רפלקסולוגיה היא למעשה כמו כל טיפול הילינג באמצעות מגע – רק שהיא מתעסקת בכפות הרגליים של האדם – הדבר הבסיסי ביותר עליו האדם ניצב ועומד. הרפלקסולוגיה עוזרת לנו להכיר את הגוף שלנו בצורה טובה יותר, לחוש את האנרגיה שמרפאת את כל התאים החיים.

 

השיטה של רפלקסולוגיה פותחה במקור על ידי ויליאם פצרג’לד שהיה רופא אף אוזן גרון בשנת 1913, ועם הזמן היא שוכללה להרבה מאוד שיטות, הרבה מאוד טכניקות, ואנשים מסביב לעולם עוסקים בה בצורה בתחום הילינג ורפואה אלטרנטיבית כאחת מן השיטות הפופולריות ביותר לריפוי, איחוי, טיפול במחלות, כאבים, ועוד מגוון רחב של סימפטומים – והכל באמצעות עוצמת המגע.

 

המונח רפלקסולוגיה הוטמע בשנות החמישים, אך זאת גם הייתה דרך מאוד פופולריות עוד בתקופת מצרים העתיקה, וכמו כן רפלקוסולוגיה הייתה נפוצה גם בסין והודו. המילה רפלקסולוגיה גזורה מן המילה שמשמעותה “השתקפות” ו”רפלקס”, שכן הטיפול הרפלקסולוגי נעשה על ידי לחיצות באיזורים מסוימים בכפות הרגליים, כאשר לכל איזור ברגל יש השפעה על תחום אחר ועל בעיות אחרות.

 

כך למשל, קצות האצבעות מייצגות את המוח- את הבעיות שקשורות לשכל, את הבעיות הנפשיות, החרדות, הפחדים וכדומה. המרכז מייצג את העיניים, האוזניים, הצוואר והגרון – כל הבעיות הקשורות בכך בין אם זה כאבים, דלקות, חוסר תחושה ועוד, וההתמקדות בטיפול תעשה תמיד באיזור מסוים שהוא למעשה מוקד הבעיה, ומשם צריך להתחיל לטפל בבעיה מהשורש.