לשיחה עם מומחי הילינג ויוגה חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

היוגה היא בין הפרקטיקות הפופולריות ביותר בכל גישות הילינג טבעי ורפואה בעזרת אנרגיה. יוגה היא היכולת להגיע לשלווה רוחנית וללמוד לשלוט ברמות האנרגיה שלנו. היוגה היא מה שמרחיק את האדם מהחומריות ומהגשמיות וגורם לו להתעלות על עצמו, ועל כן היוגה היא מאוד משמעותית בכל מה שקשור אל הילינג וריפוי טבעי.

 

היוגה היא תורה שלמה, ואינה מתחילה ונגמרת באימון הפיזי בלבד – אלא יש לה רבדים שונים ומורכבים מאוד. היוגה קיימת עוד מהימים הקדומים ומכורה בהודו העתיקה, אך כיום כמובן היוגה פופולרית מאוד גם במדינות המערב וקיימות גישות שונות אל היוגה. מטרת היוגה היא כמובן להוביל את הגוף למצב והנפש למצב של בריאות והנאה.

 

המהות של היוגה היא להגיע למצב בו אנחנו מגיעים לריכוז כל-כך חזק בו אנחנו לא חושבים על שום דבר – שום דבר לא מטריד אותנו, שום כאב לא מפריע לנו, אנחנו לא פוחדים מכלום ולא תלויים מכלום. זה מצב של התעלות רוחנית, בו האדם מתנתק לחלוטין מן הצרכים והרצונות החומריים שלו ומן הבעיות המעסיקות אותו במהלך היומיום, והוא מגיע למצב שהוא פשוט מרגיש שלמות – איחוד עם היקום.

 

לאדם המרגיש את תחושת השלמות אין שום צורך להיות תלוי בשום דבר. הוא לא מונע מפחדים או מרצונות, הוא לא חושש משום דבר והוא לא זקוק לשום דבר. הוא שלם עם המציאות כפי שהיא. שום דבר לא מטריד אותו. זאת כמובן השאיפה כשמבצעים את היוגה. היוגה בעצם מעמידה אותנו במצב בו זה רק אנחנו מול הנפש שלנו.

 

אנשים רבים מפחדים מהסיטואציה הזאת, להתמודד רק עם עצמם ועם הנפש שלהם. הם תמיד מחפשים להעסיק את עצמם בדברים, להיות בקרבה של אנשים אחרים, להיות תלויים בגורמים כאלה ואחרים. מצב בו בן אדם צריך להתרכז אך ורק בעצמו ובנשימות שלו הוא מצב שדורש המון ריכוז והמון סבלנות – וזה דורש זמן רב מאוד של תרגול, ואנשים מתרגלים יוגה במשך כל חייהם.

 

עיקר שיטות הילינג הוא לאזן את רמות האנרגיה בגוף וכן היוגה היא גורם ישיר לאיזון רמות האנרגיה. היוגה בסופו של דבר מובילה את האדם למצב של שלווה ושל רוגע, ששום דבר לא מפריע לו יותר, והוא מרגיש שלם ומפוקס. מצב כזה, הוא מצב של ריפוי של הגוף ושל הנפש, ועל כן הוא פופולרי מאוד בהרבה מאוד גישות הילינג שונות.