מטפלי הילינג אנרגטי יטפלו בכם גם בשליחת אנרגיה מרחוק ללא צורך בפגישה עם המטופל, חייגו עכשיו:

1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

הילינג הוא תחום עתיק יומין שהתפתח במקביל בכל התרבויות מסביב לעולם, וניתן לראות איך לכל תרבות יש שיטות הילינג מיוחדות וייחודיות לה שכרוכים באמונות שונות. חלק מרפואות הילינג מבוססות על מיסטיקה וחלק יותר על המדע, אך מה שמשותף לכולן הוא שכולן נחשבות לרפואה אלטרנטיבית וכולן פועלות בצורה שונה מזו של הרפואה המערבית.

 

הילינג טבעי שם במרכז את השימוש באנרגיה הקיימת ביקום וניצולה על מנת להוביל את הגוף למצב של ריפוי עצמי ממלא מכל מחלה, פגע ומכל בעיה נפשית כזו או אחרת. הילינג יוצא מתוך נקודה לפיה סימפטום שמופיע לבן אדם מעיד על בעיה במאזן האנרגיות בגוף, וזה נובע ממגוון רחב של בעיות. הילינג מאמין כי יש לטפל בשורש הבעיה, לחפש בדיוק מהיכן מגיעה הבעיה ומה ניתן לעשות בשביל לטפל בבעיה עצמה – או יותר נכון, במה שגרם לבעיה להווצר.

 

ברגע שאנחנו מבינים מה מקור הבעיה, עלינו לטפל במקור הבעיה עצמה – לחץ, מתח, חרדות – ממה הם נובעים? שאלות מהסוג הזה הן שאלות שנרצה לשאול את עצמנו כאשר אנחנו רוצים לעבור תהליך הילינג באמצעות טיפול ומיקוד בשורש הבעיות.

 

קיימות שיטות רבות של הילינג, הבולטות בינהן הן המדיטציה והיוגה, אך לא רק. יש טיפולים במגע או טיפולים ללא מגע, דיקור סיני, כוסות רוח, ריפוי שדה אנרגטי, רייקי, צ’י קונג ועוד. הילינג אינו בהכרח דבר דתי – אך זה בהחלט דבר רוחני, הכולל שינוי והעלאה ברמת התפיסה והתודעה – זה מהווה חלק בלתי נפרד מן ההילינג הטבעי, ואחד מאבני הבניין שלו.

 

הילרים, שהם המטפלים באמצעות שיטות הילינג שונות, הם אנשים הניחנים ביכולת ריפוי מיוחדת תוך שימוש בשדה האנרגיה הטבעי של הגוף, ההילרים מאזנים בעזרת האנרגיה האינסופית של היקום ובעזרת האנרגיה שלהם עצמם את רמות האנרגיה בגוף של המטופל ובכך מביאות את הגוף שלו למצב שהוא מצליח לרפא את עצמו באופן מלא.