המיסטיקנים הבכירים של ישראל – נותנים לכם שירות טלפוני בכל התחומים וגם בהילינג וברפואה טבעית

1901-729-763

או שלחו הודעה וואצפ:

050-9163975

כשאנחנו מדברים על תחום ההילינג והרפואה הטבעית באמצעות איזון האנרגיה של הגוף, הדיקור הסיני הוא דבר שעולה פעמים רבות. הדיקור הסיני הוא עוד טכניקה מוצלחת ביותר להילינג טבעי של הגוף, הדיקור הסיני מאזן את רמות האנרגיה השונות בגוף באמצעות נעיצה של מחטים סיניים במקומות האנרגיה על מנת להחזיר את האנרגיה למצב התקין. כיצד הדיקור הסיני עוזר בתחום ההילינג? כיצד ניתן להגיע לריפוי מבעיות רפואיות בעזרת דיקור הסיני?

 

לדיקור הסיני סגולות רבות בתחום ההילינג והרפואה הטבעית. הדיקור הסיני יכול להביא לריפוי ממחלות רבות, יכול לעזור לירידה במשקל, לדכאון ובעיות נפשיות, לכאבים ועוד. הדיקור הסיני שורשיו כמובן ברפואה הסינית, שהיא הייתה השיטה הנהוגה בסין העתיקה להילינג וריפוי טבעי. הרפואה הסינית מחזיקה את סודות הרפואה הטבעיים הרבים. הרפואה הסינית היא למעשה דרך חיים, ואינה רק כרוכה בטיפולים – אלא בתורה שלמה.

 

על פי ההילינג הסיני, התודעה הרוחנית היא מעבר של תדרי אור מן המימד הרוחני למימד הפיזי.  בעזרת ההילינג הטבעי, ניתן לקשר בין הנשמה והרוח לעולם הפיזי ובכך להוביל את הגוף לריפוי טבעי ועצמי וכל זאת תוך ניצול האנרגיה הטבעית שיש ביקום ובתאי הגוף שלנו.

 

הדיקור הסיני משפיע על רמות האנרגיות שנמצאות באיבר ובגוף האנושי. כאשר המחט דוקרת את האיזור, היא איננה מכאיבה, אלא מעבירה רמות שונות של אנרגיה ממנה ואליה. כהמטפל דוקר באמצעות המחט, הוא מבצע סיבובים שלה, בהם ניתן ממש להרגיש את השינויים ברמות האנרגיה באיזור והתחושה הפיזית ניכרת. התחושה הזאת גורמת לתודעה הרוחנית של האדם לעלות, ולתנועה האנרגטית שבו לזרום, ובכך הדיקור מוביל את המטופל לשלווה ורוגע נפשיים רבים, מה שמעורר את אפקט הרפוי העצמי של הגוף.

 

המטפל בדיקור הסיני מעביר את האנרגיה דרך המחט. האנרגיה של המטפל מלאה ברצון לעזור ולרפא, מה שמגביר את אפקטיביות הטיפול. האנרגיה עוברת מן המטפל, למחט ומשם למטופל. המחט מעוררת את אנרגיית הריפוי הפנימית של הגוף. זה יוצר מעגל ריפוי קוסמי בין המטפל, המטופל והמחט – וניתן לדמות תהליך זה לסגירה של מעגל חשמלי – המאפשר את הזרימה של האנרגיה בתוכו.