לטיפול בבעיות בעזרת רפואה טבעית ואנרגיה חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

יכולות הילינג – האם הן מולדות, או שמא מקבלים אותן ביום בהיר? מי יכול להיות הילר? איך בן-אדם מבין שהוא הילר? האם ההילינג אמיתי ואינו פרי הדמיון? איך תהליך הריפוי מתרחש ועובד?

 

נתחיל בשאלה – האם ההילינג הוא כוח מולד או שמא כל אחד יכול להיות הילר?

בעקרון, כל אחד ואחת מאיתנו נולדים עם יכולת הילינג, בדיוק כמו שצמחים מבצעים באופן טבעי פוטוסינטזה – הם מנצלים את האנרגיה בכדור הארץ על מנת להזין את עצמם. הצמחים יודעים להשתמש באנרגיה הקוסמית שבכדור הארץ על מנת לצמוח ולפרוח, וזאת הדוגמה היפה ביותר. גם בבני האדם טמונה היכולת הזאת, לנצל את מאגרי האנרגיה הקוסמית שבעולם על מנת להזין את עצמם. היכולת הזאת הייתה קיימת באדם עוד מאז ימי האבן. אך האדם התרחק מהטבע, וכך גם האינסטינקטים הטבעיים שלו והתובנות הטבעיות שלו.

 

האדם הפך להיות לא מודע להרבה מאוד דברים. התרחקנו מהטבע, ובשונה משאר בעלי-החיים אנחנו כבר לא כל-כך יודעים הרבה על עצמינו. אנחנו לא שמים לב לעולם האמיתי, כיוון שאנחנו עסוקים בעולם שלנו. אבל הגוף שלנו, הקדום, עדיין זקוק לאנרגיה, זקוק לטבע. ובזמן שאנחנו לא מודעים לכך, אנחנו מזניחים את עצמינו, ונחלשים. מהסיבה הזו אנחנו חווים תופעות רבות, משברים, כאבים, מחלות ועוד. אנחנו מרגישים לא שלמים.

 

ההילרים, הם אנשים שפתחו את העיניים מסיבה כזו או אחרת. הם אנשים שחוו שינוי תודעתי, והדרך שלהם לתפוס את העולם היא שונה באופן מהותי משאר האוכלוסיה. הילרים יודעים לייחס חשיבות לכל פרט ופרט בעולם, להשתמש באנרגיה ולהעבירה, לעזור בעזרת האנרגיה. באופן עקרוני, כל אחד יכול לעשות זאת, אך לא כל אחד ברמה רוחנית מספקת על מנת לעשות זאת. והכוונה בכך, לא כל אחד מייחס חשיבות לדברים האלה. לכן הוא לא שם לב אליהם.

 

ההילרים שמו לב שיש עוד משהו מעבר, בין אם זה היה דרך התגלות, ניבוי, חיזיון. הם הגיעו למצב שהם מודעים לאנרגיה, יודעים איך להשתמש בה, ומבינים שעליהם להעביר את הידע שלהם ואת היכולות שלהם הלאה, ובכך לעזור לשאר האנשים להגיע להגשמה העצמית, להשיג את המטרות הבאמת חיוביות וחשובות בחיים. לפרוח ולזרוח. להפוך את היקום למקום טוב הרבה יותר. ההילרים הם אנשים מאוד רוחניים, ניתן לומר שהם לגמרי נמצאים בתדר אחר משאר האוכלוסיה, וזה מה שמייחד אותם. לכן, באופן טכני ניתן לומר כי כל אחד היה יכול להיות הילר, אך בפועל – התשובה לכך היא לא.