ריפוי עצמי דרך הטלפון לפרטים חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

הילינג הוא תחום רחב מאוד המכיל בתוכו שלל של גישות ופרקטיקות שונות המושפעות מן המסורות והתרבויות השונות וכמו כן גם הניסיון ברפואי. הילינג הוא גישה של רפואה אלטרנטיבית ששונה מאוד במהותה מן הרפואה הקונבנציונלית הנהוגה כיום.

 

הרפואה הקונבנציונלית שמה לדגש טיפול בסימפטומים של בעיות רפואיות, כך שלמשל הטיפול בכאבי ראש יהיה מתן כדור נגד כאבי ראש בעוד שהדבר אינו מטפל בשורש הבעיה ובגורם לבעיה עצמה – דבר בעייתי מאוד. הילינג מתנגד להתמקדות בסימפטומים ודוגל בהתמקדות בריפוי הגוף והנפש כאחד – שכן הם מהווים מקשה אחת בלתי נפרדת. בשביל לרפא את הגוף יש לרפא את הנפש.

 

הילינג מתמקד באיזון רמות האנרגיה בגוף, שכן שאמות האנרגיה בגוף מאוזנות כך הגוף יגיע למצב של ריפוי עצמי מלא וזה יהיה ניכר בכל התחומים וההיבטים, הפיזיים והנפשים. יש גישות הילינג רבות כשהבולטות שבינהם הם המדיטציה והיוגה. מדיטציה יכולה להוביל אותנו למצב של איזון אנרגטי תוך תרגול רב של ריכוז ומיקוד ההתמקדות בנפש, תוך התבוננות פנימית והדעה למצב תודעתי גבוה מאוד.

 

המדיטציה היא למעשה תרגול מנטלי שמאפשר לאדם להגיע אל רמות תודעה גבוהות יותר ולהתחבר אל התת המודע שלו, המדיטציה נותנת לו להגיע למצב ריכוז גבוה מאוד ובכך אף להגיע למצב בו הוא משתחרר לחלוטין מן הנפש שלו ומשתחרר מכל התלות בצרכים וברצונות החומריים שלו, ובכך הוא מגיע למצב של עילוי גופני, נפשי ורוחני משאר בני האדם. המדיטציה למעשה נותנת לאדם להתמודד עם עצמו ישירות.

 

מקורה של המדיטציה אינו ידוע, סוברים כי היא הגיעה אלינו מסין, שכן נעשה בה שימוש רבה בתורת האי צ’ינג. כמו כן, גם בהודו מוזכרת המדטיציה פעמים רבות והעיסוק במדיטציה הוא דבר מאוד מהותי בתרבות ההודית. על פי מקורות מהודו, ניתן לראות שהתחילו את העיסוק והתרגול של המדיטציה עוד מהמאה החמש עשרה לפני הספירה, אך ניתן לראות שהסינים התעסקו במדיטציה עוד לפני כן.