הילינג וריפוי טבעי בשיחה טלפונית לפרטים חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

כשמדברים על הילינג וריפוי טבעי ליוגה יש משמעות מאוד חזקה, ואנחנו נתקלים בפרקטיקות שונות של יוגה בהרבה מאוד גישות של הילינג טבעי. ניתן אף לומר שהיוגה מהווה רכיב בלתי נפרד משיטות הילינג טבעי. יוגה היא תחום מאוד רחב ומורכב ולו היסטוריה עתיקת יומין ומרתקת. ליוגה סגולות רבות והשפעה בריאותית גדולה מאוד עלינו ועל כן הפופולריות של היוגה מסביב לעולם מאוד גדולה.

 

אם כן, היוגה במהותה היא פילוסופיה רוחנית וסוג של אימון גופני שמקורה בתורות ההינדיות הקדומות בהודו. כיום ליוגה יש פרקטיקות שונות שהתפתחו גם במדינות המערב, והיא ללא ספק בין התחומים הפופולרים ביותר, לא רק בהקשר של הילינג.

 

המילה יוגה נגזרת מן המילה יוג’ שמשמעותה איחוד ומהמילה יוק שמשמעותה היא לרתום בסנסקריט. הכוונה בכך, היא היכולת לכוון ולרכז את מלוא תשומת הלב במקום אחד – להגיע לאיחוד של הגוף והנפש – של החומר ושל הרוח – ולהוביל את האדם למצב שרמתו הרוחנית עולה. העקרון עליו היוגה מבוססת הוא להגיע למצב בו המחשבות מושתקות והאדם מגיע לריכוז מלא בו שום דבר לא מסיח את דעתו.

 

היוגה גורמת לנו להגיע למצב תודעתי בו אנחנו משתחררים מכל מה שאנחנו משועבדים אליו – מהרצון האישי שלנו, מהדאגות שלנו, מהפחדים שלנו. אנחנו משתחררים מכל החומריות ומתחברים אך ורק לרוח שלנו. כשאנחנו עושים יוגה אנחנו בעצם צריכים להפגש עם התודעה שלנו ולהצליח להתמודד איתה בצורה כזאת שנוכל להשתחרר מהכבלים שלה, ולהגיע למצב שהנשמה שלנו חופשית – אנחנו לא תלויים יותר בכלום, ויכולים לחיות בשלווה נצחית הנקראית בהודית סמאדהי. בשביל להגיע למצב הזה, אדם צריך לשלוט ביוגה, שכן היא זאת שתעזור לו לנתק את המחשבות, את הדאגות, את החומריות ממוחו ולהתעסק אך ורק ברוחניות.

 

היוגה היא למעשה מסע אותו האדם עובר, מסע רוחני, שבסופו אמור להגיע אל ההגשמה העצמית, אל האלוהות – מצב בו הוא לא צריך שום דבר בשביל להרגיש טוב – שהוא שלם וסימטרי לחלוטין. בדרך זו, שום דבר בעולם לא יהווה קושי עבור אותו אדם. היוגה בעצם מובילה את האדם למצב של ריפוי נפשי ופיזי, ועל כן היא חלק מאוד משמעותי בכל מה שקשור אל הילינג ורפואה טבעית, והיא אף מהווה כפרקטיקה עיקרית.