לריפוי באמצעות תקשור חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

הטיפול בהילינג באמצעות תקשור עם הנשמות הוא טיפול מאוד פופולרי ונעשה בידי רבים. בעזרת טיפול זה אנחנו למעשה מתקשרים עם הנשמה של האדם הנפטר, מעלים אותו. זה יכול להיות ישות עליונה כמו מלאך או נביא וזה יכול להיות בן אדם מוכר, קרוב משפחה, בן זוג שנפטר וכדומה. התקשור נעשה אך ורק למטרה חיובית ולקבל הכוונה.

 

הטיפול בהילינג על-ידי תקשור עם הנשמה מתחיל בהרפיה, לקיחת נשימות עמוקות, רוגע. אסור להתחיל את הטיפול עם אנרגיות שליליות בחדר. זה סימן רע מאוד. חובה שהאנרגיה שתשלוט בחדר תהיה חיובית, ושהשואל לא יעשה זאת מתוך כעס, נקמה, או אינטרס. לכן, חשוב מאוד להרפות, להרגע, לקחת את הכל בפרופורציה – לרוקן את הראש. חשוב מאוד לנסח שאלה מדויקת וחדה שבאמת רלוונטית. תחשבו מה באמת אתם רוצים להפיק מן התקשור, איזה תשובות הייתם רוצים באמת לקבל. מה באמת חשוב לכם בחיים – מה יעשה לכם טוב? מה יגרום לכם להגיע אל האור? דברים שליליים לא יעזרו לכם להגיע אל האור. התעסקות בתפל לא תעזור לכם. שאלות חודרניות לגבי אנשים אחרים גם הם לא יעזרו לכם.

 

לאחר מכן, משוחחים על הנושא, ומנסים להגיע להבנה של המטופל – מה רע לו? מה מציק לו? מה כואב לו? האם מדובר בבעיה נפשית או פיזית? חשוב מאוד להבין זאת בבירור. מהי הבעיה, ומה מקור הבעיה. יכול מאוד שאירוע מסוים בחיי המטופל גורם לו לחסימה וזאת הסיבה שהוא מרגיש כפי שהוא מרגיש. חסימות יכולות להיות אירועים בכל תחומי החיים – עבודה, משפחה, קריירה, ילדים, זוגיות, חברים, קולגות.

 

בהילינג בעזרת התקשור, ההילר מאתר על פי האנרגיה מהו בדיוק אותו אירוע טראומתי שגורם לנו לחסימה, מהי בדיוק הסיבה שאנחנו מרגישים רע, ומה בדיוק אפשר לעשות על-מנת לשפר זאת. כל אירוע טראומתי שהוא, אפילו הקטן ביותר, עלול ליצור אצלנו מעין פצע ברוח. זהו מצב בו אנחנו מאבדים אנרגיה נשמתית רבה, ובמידה ולא נקבל אותה בחזרה, ניצור נזק גדול מאוד. לעיתים אנחנו יכולים לחוות חוויות כל-כך מטלטלות בעבורנו, שאנחנו ממש מרגישים שנשמתנו יוצאת ממקומה. אנחנו חשים לאחר מכן מרוקנים ותשושים. הסיבה לכך, היא שמאגרי האנרגיה שלנו התרקונו בזה הרגע. שכל האנרגיה הרוחנית שלנו ירדה.

 

איבוד האנרגיה גורם לנו לחוש חולשה רבה, מחלות, כאבים, אובדנות, ריקנות, עצב, דכאון, תסכול. כל זאת נובע מהסיבה שבני האדם אינם מייחסים חשיבות לאנרגיה שלהם, שזה דבר שאסור להזניח. ופה ההילינג בא לעזור – ההילינג בא להחזיר את האנרגיות, לרפא את מה שנפצע, להחזיר בנו את רוח החיים, והאור שבנו.