רוצים לדעת איך לסלק אנרגיות שליליות? חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

הילינג היא רפואה טבעית העוסקת בסופו של דבר בשימוש באנרגיה הזמינה ביקום על מנת להוביל את הגוף לריפוי עצמי מלא כתוצאה ממאזן רמות האנרגיה שבגוף. קיימים סוגים שונים של אנרגיה, ולכן, חשוב להבדיל בין אנרגיות חיוביות לאנרגיות שליליות כמשדובר על הילינג. אנרגיה היא למעשה סוג של רטט הנמצא בתדר מסוים, מה שאנחנו מכנים גלים אלקטרומגנטיים.

 

כל דבר בעולם כשפשוטו הוא תדר – כל חומר הוא למעשה תדר מסוים. בחלק מן התדרים אנחנו פשוט לא יכולים להבחין ולא מפרשים אותם בצורה הזאת, אך למעשה, כל דבר הוא אנרגיה. זה דבר שקשה לנו לתפוס ולהבין – אך גם על פי המדע, כל דבר מורכב מאנרגיה, והאנרגיה לעולם לא נגמרת, היא רק עוברת המרות מגוף לגוף וממצב למצב.

 

אם כן, יש מספר מאוד גדול של אנרגיות, כשכל אנרגיה מורכבת מתדרים שונים חלוטין. לכל הגופים המקיפים אותנו יש תדרים שונים הייחודים לו. כל מגע ואינטרקציה שלנו עם גוף אחר, גורמת להעברה של אנרגיה ולהמרה של אנרגיות. לעיתים, האנרגיה המועברת היא אנרגיה לא רצויה – הגורמת לחוסר אנרגטי מצד אחד ולעודף אנרגטי מהצד השני – ובסופו של דבר היא יוצרת מצב של חוסר איזון אנרגטי, ומהסיבה הזאת, מכונה אנרגיה שלילית.

 

המצב של חוסר איזון אנרגטי – אנרגיה שלילית, אנרגיה בלתי רצויה, מוביל אותנו למצבים שונים כמו חשיבה שלילית, כעס, זעם, עצבים, פחד, כאב ועוד. היא יכולה לגרום למגוון רחב של בעיות הקשורות לגוף והנפש, וזאת כתוצאה מהפרה של המאזן הבריא של הגוף. על פי הילינג, הגוף והנפש הם מקשה אחת ואין להפריד בינהם – וכל עוד הגוף לא מאוזן אנרגטית, כך גם הנפש תצא מאיזון.

 

כאשר אנחנו נמצאים במצב של פחד, מערך ההגנה שלנו נחלש באופן משמעותי, וכך גם הגוף והנפש שלנו נחלשים באופן קריטי. ברגע שקורה מצב שכזה, מתחיל תהליך בו גורמים שליליים מצליחים להשפיע ולבוא לידי ביטוי ובכך הם משתלטים על הגוף והמחשבה של האדם, ופוגעים בשיקול דעתו. בסופו של דבר, נוצר מצב של חוסר איזון שעלול להיות מסוכן מאוד עבור האדם.