הילינג גם בטלפון, חייגו עכשיו לקבלת ייעוץ ממקצוענים בתחום ההילינג:

 

1901-729-763

או שלחו גם הודעה בוואצפ:

050-9163975

 

במשך השנים העולם מתקדם ומתפתח יותר ויותר בהרבה מאוד תחומים, וביניהם התחום של הרפואה. הרפואה התקדמה משמעותית ומשתכללת מיום ליום. לצערנו, כולנו צריכים בשלב כלשהו של החיים להזדקק לרופאים ולקוות להחלמה מהירה. כחלק מהתפתחות הרפואה, נוצר ענף הנקרא רפואה אלטרנטיבית שבה אין שימוש בחומרים כימיקליים והיא עובדת בצורה רוחנית יותר.

דרך טיפול שנעשה ברפואה האלטרנטיבית לדוגמא, הוא ההילינג. בהילינג הריפוי נעשה דרך שימוש באנרגיות שהגוף שלנו מוציא ומכניס. בעצם, נוכל לעשות השלכה לעניין האוכל. כמו שיש כאלו שאוכלים בשר ויש כאלו צמחונים וטבעונים שלא אוכלים בשר ואף לא לובשים דברים שעשויים מעור וכו’, כך יש כאלו שלא רוצים להשתמש ולהכניס לגוף שלהם תרופות שעשויות מחומרים כימיקליים. וכאן מגיע ההילינג. ההילינג פותר את הבעיות שלך ומרפא את הכאבים שלך בלי טיפול פולשני לגוף שלך ובלי שתצטרך להשתמש בחומרים כימיקליים. בעצם, יש פה גם את הריפוי עצמו, וגם בדרך נעימה וללא צורך בהכנסת חומרים זרים לגוף. ההילינג בעצם נותן לך לבחור את דרך הרפואה שתרצה. שהרי לפני ההילינג ולפני הרפואה האלטרנטיבית- לא היו לך יותר מדי ברירות. אם היית חולה היית צריך לבוא למרפאה ולקבל את התרופה מהמרשם שהרופא נתן לך. אך כיום, עם התפתחות הרפואה ניתנה לנו בעצם יכולה הבחירה.


בהילינג יש אפשרות שגם ההילר עצמו, המטפל, יכול לרפא את עצמו. זאת אומרת, הוא לא צריך ללכת להילר אחר שיעשה לו טיפול, אלא יכול לעשות זאת על עצמו ללא שום בעיה. בכל מקרה, ההילר בשעת טיפולו בלקוחות אחרים, צריך ללמוד להגן על עצמו מפני כל האנרגיות כדי שהטיפול לא יוציא וישאב ממנו את כל האנרגיות שלו.


לסיכום, ראינו כי הילינג בעל יתרונות רבים ואף נותן מענה גם לאנשים שאינם רוצים שימוש בחומרים כימיקלים לקבל ריפוי בצורה המתאימה להם.