הילינג גם בטלפון חייגו 1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

בוודאי יצא לכם לא מעט פעמים לשמוע על המילה היפנוזה, אך האם שאלתם את עצמכם האם היפנוזה היא אמיתית? זה אומנם נשמע דבר מאוד לא הגיוני, ורובכם בוודאי מכיר את המונח הזה מסדרות מצוירות או מסדרות מדע בדיוני – אך האם הדבר באמת אפשרי, האם באמת אפשר להפנט מישהו, להכנס להיפנוזה, או יותר מזה- האם אפשר לרפא באמצעות היפנוזה? על השאלות האלה אנחנו הולכים לענות במאמר זה.

 

ובכן, נתחיל בדבר הכי פשוט – מה זה בכלל היפנוזה? האם היפנוזה במציאות היא אותו הדבר כמו שאנחנו רואים בסרטים המצוירים? ובכן, היפנוזה, באה מהמילה היוונית היפנוס, שמשמעותה בשפה העברית – שינה. היפנוזה, היא למעשה תהליך נפשי בו אדם אחד ‘שולט’ בעצם במוחו של האדם השני, גורם לו להתנהג בצורה לא רצונית, לאבד את ההכרה, להתבלבל, לשטות, להתנהג בצורה שונה.

 

למעשה, אפשר לומר שהיפנוזה זה מצב בו אדם אחד מצליח לגרום לאדם אחר לשינויים בתודעה, בתחושה, בתפיסה, ברגש, בקוגנטציה, ביכולת השיפוטית ובראציונל. זאת במילים אחרות השתלטות מלאה או חלקית על גופו של אדם באמצעות מניפולציות כאלה ואחרות ולמטרות כאלו ואחרות. דבר נוסף הוא שבין היתר, יש גם שיטת הילינג על ידי היפנוזה – שעושה שימוש בהיפנוזה במצבים רפואיים.

 

אז האם זה בדיוק כמו שאנחנו רואים בסרטים? בוודאי שלא. אך היפנוזה היא דבר שהוא בהחלט הגיוני ואפשרי, וכן, הוא בהחלט שיטת הילינג מוצלחת מאוד, מבין השיטות הכי אפקטיביות שיש. הרבה מאוד אנשים הצליחו להרפא ממחלות, לצאת ממצבים קשים מאוד, להגמל מסמים, להגמל מסיגריות ומפחמימות באמצעות הילינג של היפנוזה – וזה בכלל לא שטות.

 

לצערנו הרב, היפנוזה נחשבת לדבר לא חוקית בארץ מסיבות כאלו ואחרות – אך במקומות רבים בעולם עושים בה שימוש רחב מאוד להרבה מאוד מצבים, והיא בהחלט מבין הדברים האפקטיביים שיש. באמצעות היפנוזה אפשר לגרום לאדם לעשות שינוי מאוד משמעותי עם עצמו, שינוי שיכול לשנות את חייו בין אם זה לטובה ובין אם זה לרעה – וזה בהחלט אחד הכלים היותר עוצמתיים שקיימים.