לרפואה טבעית באמצעות אנרגיה והילינג חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

אתם בוודאי כבר נחשפתם לרשלנויות של הרפואה הקונבנציונלית. הרפואה הקונבנציונלית לא נותנת מענה מספק לכל מקרה, מעבר למתן כדורים, הטיפול הקונבנציונלי לא באמת עוזר למטופל, אלא רק גורם לו להיות תלוי בכימיקלים. למדע אין הרבה תשובות לתופעות כאלה ואחרות, ואנשים רבים נאלצים לקחת תרופות קשות הגורמות להם לתופעות לוואי רבות וחמורות – החל מנשירת שיער, כאבי בטן, כאבי ראש, דכאונות וכמו שאתם יודעים – הרשימה מאוד ארוכה. כל אלה, הם נזק לגוף שלנו, לאנרגיה שלנו. הם הורסים אותנו מבפנים, הם לא מרפאים אותנו. הם רק משתיקים את התסמינים וגם זה לא בדיוק אפקטיבי ברוב המקרים.

 

מהסיבות האלה, אנשים רבים מואסים ברפואה הקונבנציונלית, ומחפשים דרך אחרת – דרך שלא כרוכה רק במתן כדורים קשים וטיפולים לא אפקטיביים. דרך יותר ידידותית, ופחות טוטאלית. הרבה אנשים מוצאים שהטיפול רק מקשה על חייהם וגורם להם רק ללכת ולדעוך במקום להשתקם. ופה נכנס ההילינג הטבעי. ההילינג, היא דרך אחרת להגיע לריפוי אמיתי. דרך שבאה להרים אותנו למעלה ולא להוריד אותנו למטה. לא להוריד לנו את האנרגיה, אלא להפך, לחזק את האנרגיה שלנו. לחזק את האור שלנו. לטפל בבעיות עצמן ולא בסימפטומים של הבעיות.

 

ההילינג הוא טיפול ששם לעצמו בראש ובראשונה ריפוי. ביקום אין-סוף אנרגיה קוסמית הזמינה לשימושינו – אנחנו יכולים להשתמש בה כל הזמן! לאנרגיה הזו סגולות רבות, היא יכולה להגן עלינו, לרפא אותנו ולשפר את חיינו פלאים, העניין הוא – שרוב האנשים אפילו לא מודעים לה. רוב האנשים לא מודעים לה, וחווים תופעות קשות מאוד. הם חווים שמשהו חסר להם בחיים והם לא יודעים להסביר מה. שלא משנה כמה יהיה להם, ולא משנה מי יהיה מסביבם – חסר להם משהו. זאת מהסיבה שהם לא מודעים לאנרגיה הקוסמית שביקום שלנו, והם לא מודעים כיצד להשתמש בה.

 

רפואת ההילינג ושיטות הטיפול של ההילינג מוכרות עוד משחר ההיסטוריה, עוד מהעת הקדומה היו הילרים מוכרים מאוד שונים ומגוונים. הריפוי בהילינג נעשה החל מתקשור עם נשמות, כוסות רוח, דיקור סיני ועוד, וקיים כמעט בכל תרבות בעולם – החל מסין, טיבט, הודו, אירופה וישראל. בכל מקום בעולם היו הילרים – שליחים – שבאו להעביר את הידע שלהם והכוח שלהם ולעזור עימו לציבור.

 

ההילינג הוא דבר שנמצא בכל אחד ואחת מתוכנו. זה לא שבן אדם נולד עם כוחות מיוחדים, זה לא שמישהו אחד יותר שווה ממישהו אחר. אך לא כל אחד יכול לראות את הדברים הנסתרים. לא כל אחד יכול לראות מעבר. ההילרים הם אנשים שרואים את מה שהשאר אינם רואים.