שיחת טלפון וייעוץ בתחום הילינג אנרגטי לפרטים חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

הרייקי הוא שיטת הילינג מאוד נפוצה וידועה המגיעה אלינו מסין, והיא תחום בולט של הילינג סיני. כמו שמאוד אופייני עבור הילינג, גם הרייקי עושה שימוש באנרגיה על מנת להוביל את הגוף למצב של ריפוי עצמי מלא ואפקטיבי תוך מאזן רמות האנרגיה בגוף. כמו שיטות הילינג רבות, רייקי שם לעצמו למטרה איחוי וריפוי מלא ופנימי של האיברים בגוף על מנת להשיג את המטרה.

 

אם כן, רייקי היא שיטת הילינג שמבוססת על משיכת האנרגיה האינסופית של היקום, אנרגיית החיים, על מנת לאזן את רמות האנרגיה הנמצאות בגוף המטופל. איזון אנרגטי הוא מה שמוביל את הגוף למצב של ריפוי מלא- פיזי, רוחני ונפשי. אנרגיית החיים ידועה גם בשם אנרגיית הצ’י, והיא מוכרת לאנושות במשך אלפי שנים ונעשה בה שימוש בכל התרבויות אך היא מוצגת בשמות ובכינויים שונים.

 

ניתן להשתמש באנרגיית הרייקי הן לשימוש עצמי והן לשם טיפול של אחרים, אך על מנת לטפל במישהו אחר יש להיות הילר, ולא כל אחד יכול לעשות זאת. למעשה, הלימוד של הרייקי הוא לימוד של 8 שנים, והוא דורש התמחות והבנה רבה של הנושא. הילינג הוא מורכב ואינו דבר של מה בכך ובסין אנשים עוברים הכשרה ארוכה מאוד על מנת שיוכלו להיות הילרים.

 

הפעולה של שימוש באנרגיית הרייקי על מנת להוביל מישהו אחר לריפוי היא מאוד מורכבת ומסובכת וכרוכה באחריות רבה, ובנוסף לכך, גם במיומנות חזקה מאוד. הילר לא מוסמך יכול ליצור נזקים רבים – הוא יכול להחמיר את מצב חוסר איזון האנרגיה אצל המטופל, והוא יכול בנוסף לכך לרוקן לעצמו את מאגרי האנרגיה שבגוף שלו – ובשני המקרים, המצב עלול להיות מסוכן ביותר.

 

הטיפול ברייקי נעשה תוך הנחת ידו של המטפל על המטופל ובכך הזרמת אנרגיית הרייקי מגופו של ההילר אל גופו של המטופל. ההילר מושך את האנרגיה דרך צ’אקרת הראש שלו, והיא עוברת דרך כפות ידיו ישירות אל גוף המטופל. על ההילר לדעת לזהות בדיוק את האיזור הפגוע, האיזור בו יש חוסר איזון אנרגטי גבוה – דבר שדורש מיומנות בפני עצמה בנוסף לכל.