שירותי ייעוץ טלפוני בהילינג אנרגטי חייגו עכשיו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

 

הילינג אנרגטי הוא שיטה של רפואה אלטרנטיבית טבעית העושה שימוש באנרגיית החיים האינסופית של היקום על מנת לרפא ממחלות, כאבים, בעיות נפשיות – חרדות, דכאונות, ביטחון עצמי ירוד ועוד מגוון רחב של תופעות. אך כשמדברים על אנרגיה – למה הכוונה? המושג אנרגיה אכן אינו מושג חד משמעי – והוא נוטה לבלבל רבים – שכן, מה הכוונה אנרגיה? איך נראית אנרגיה? מה עושים עם אנרגיה?

אז נכון, למוח האנושי באמת קשה מאוד לתפוס את המושג אנרגיה, שכן הוא אינו מושג מופשט והוא נתון לפרשנות של כל אחד ואחת. כל בן אדם רואה את האנרגיה כדבר אחר לחלוטין – וזה בסדר. אפשר להסכים על כך שמדובר בסוג של כוח מסוג כזה או אחר שמשפיע על דברים כאלה או אחרים. בשיטות שונות של הילינג אותה האנרגיה מוכרת בשמות שונים – למשל, הילינג סיני עושה שימוש במושג אנרגיית הצ’י.

שיטות שונות של הילינג מסכימות בפה אחד על שימוש באנרגיה כלשהיא על מנת להוביל לריפוי – ולמעשה – כל תהליך של ריפוי הוא באמת שימוש וניצול של האנרגיה הזמינה על היקום. אנחנו אף פעם לא מייצרים אנרגיה חדשה יש מעין, אלא תמיד משתמשים במשאבים אותם העניק לנו כדור הארץ – אנחנו ממירים את האנרגיה של היקום לסוגים שונים של אנרגיות.

על כן, הילינג אנרגטי אינו בהכרח תחום מיסטי – או ליתר דיוק – ניתן לומר שגם במדע יש המון מן המיסטיקה, גם המדע הוא מיסטיקה בסופו של דבר, איך שלא נסתכל על כך. כולנו עשויים מאותה האנרגיה שקיימת ביקום, וכל תהליך שקורה ביקום מונע מאותה האנרגיה המקיפה אותנו. כל דבר שאנחנו עושים – אנחנו משתמשים באנרגיה הקיימת ביקום שלנו. גם כאשר אנחנו עוברים תהליך של ריפוי – שגם הוא תהליך מאוד מופשט ומורכב.