כל התשובות בנושא הילינג אנרגטי בטלפון 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

הילינג טבעי הוא ענף רחב ברפואה אלטרנטיבית שעוסק בריפוי עצמי על-ידי אנרגיה. על פי הילינג, אדם יכול להביא את עצמו למצב של ריפוי עצמי ממלא מכל בעיה נפשית או פיזית שיש לו על ידי איזון רמות האנרגיה בגוף שלו. על מנת להגיע למצב של איזון אנרגטי, אפשר לנקוט בשיטות ובגישות רבות מאוד, המשתנות מהילר להילר, מתרבות לתרבות ומתקופה לתקופה.

 

בסופו של דבר, הילינג יוצא מתוך נקודת הנחה לפיה יש אנרגיה קוסמית הקיימת ביקום והיא זמינה לכל אחד ואחת – לכל יצור חי, לא רק לבני אדם. עלינו לשאוב את הכוח שלנו מתוך האנרגיה של היקום, ולהביא את עצמנו למצב של איזון אנרגטי, שכן רק במצב של איזון אנרגטי, נוכל להרגיש באמת בריאים וחיוניים. אחת הפרקטיקות הנפוצות ביותר כשמדברים על הילינג היא מדיטציה.

 

אנחנו חיים חיים מאוד עמוסים, רועשים ולחוצים שמכבידים עלינו מאוד נפשית, וגורמים לגוף שלנו לצאת לחלוטין מאיזון אנרגטי. מהר מאוד אנחנו מוצאים את עצמנו מדוכאים, לחוצים, במתח ולחץ תמידיים, עם דאגות רבות על הראש. אנחנו מתקשים לישון, מתקשים להתרכז, מתקשים לשמוח. אלו תופעות מאוד נפוצות באורח החיים המערבי שאינו מטיב עימנו כלל וכלל.

 

מדיטציה היא האפשרות לקחת פסק זמן מכל הטירוף והבלאגן. מדיטציה נותנת לנו את הזמן עם עצמנו, רק עם עצמנו. בזמן הזה אנחנו יכולים לעשות עם עצמנו חושבין לעומק, להתרכז בעומקי הנשמה שלנו והתודעה שלנו. זה ההזדמנות להתחיל לראות את הדברים שמעבר – להתחבר אל הרוחניות שלנו. להתנתנק מן העולם החומרי, מן הצרות המטרידות אותנו במהלך היום, מכל הדאגות ופשוט מאוד להרגע.

 

מהסיבה הזאת, מדיטציה היא חלק מאוד מהותי כשמדובר על הילינג. המדיטציה מאוד הכרחית על מנת להביא את הגוף למצב של איזון אנרגטי, כי רק באמצעות מדיטציה בן אדם יכול להגיע למצב של תודעה גבוהה, רוגע, שלווה ונחת שמביאים עימם את האיזון האנרגטי. בסופו של דבר, צריך לזכור כי איזון אנרגטי הוא מה שמביא את הריפוי עלינו, וזאת הדרך של הגוף שלנו לגמול על כך.