בואו לגלות פירוש לחלום שחלמתם בטלפון 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

יודעים שאם חלמתם חלום רע יש אפשרות להפיג את השפעתו? לפי היהדות אפשר לשנות השפעה שלילית בעקבות חלום רע. קוראים לזה ‘הטבת חלום’,יש לזה אפילו תפילה מיוחדת,שרובה בשפה הארמית, ככתוב “חלמא טבא חזאי (…) חלמא דידך טבא הוא (…) הפכת מספדי למחול לי,פתחת שקי ותאזרני שמחה”. היהדות מייחסת עוצמה משמעותית לחלומות, ובמקרא מוזכרים חלומות עשירי סימבוליקה וחזיונות, שחלקם אף חזו נכון מהלכים בתולדות עם ישראל. בין החלומות היותר ידועים המופיעים במקרא נמצא את: חלום יעקב,חלומותיו של יוסף,חלומות המלך פרעה המצרי ועוד. העיסוק בפירוש חלומות אף הוא עתיק יומין ומשותף להרבה תרבויות, ביניהן: מצרים העתיקה,יוון העתיקה,בבל ופרס,ישראל ויהודה ועוד. 
 
למילה ‘חלום’ יש גם הקשר מאוד ריאלי,שמביע את החלק השני של החלום – את ההגשמה. יוצרים ואנשי תרבות ידועים מכל העולם מתארים את הצלחתם האמנותית, לרוב, כמשהו שהחל ב’חלום’-אישי עוד בילדותם. המילה ‘חלום’ במובן הזה מסמלת הליכה עם החזון עם הכשרון עם ה’ויז’ן-הפרטי עד להגשמה. הנה כמה משפטים מקסימים של אמנים מפורסמים, שבהם מובעת התייחסות לזיקה שבין חלום להגשמה: “יש רק דבר אחד שהופך חלום לבלתי אפשרי להגשמה – הפחד מכישלון” (פאולו קואלו) “המפתח להגשמת החלום הוא להתרכז בחשיבות שלו, ולא בהצלחה. אז, אפילו צעד או ניצחון קטן בדרך מקבל משמעות גדולה יותר” (אופרה ווינפרי) “אני חולם על דברים שלא התקיימו מעולם,ושואל: למה לא”?! (ג’ורג’ ברנארד שאו). 
 
חלומות ,לרוב ,מביעים רצון עז,מצב ששואפים אליו. נכון שמרבית החלומות מלאים סימבוליקה שלא תמיד נהירה לנו אישית,אבל למי שמבין בתורת פירוש חלומות יש תשובות ברורות כמעט לכל חלום. מסתבר שבכל העולם מיליוני אנשים בארצות שונות חולמים חלומות דומים. יש סמלים בחלומות שהם אוניברסליים ושעל פי פירוש חלומות מקובל יש להם פרשנות אוניברסאלית מקובלת. גם ביהדות יש פירוש חלומות מסודר ומאורגן,ולפי ‘הקבלה’ אפשר להבין את המשמעות של כל חלום כמעט. אם תכנסו ללינק הבא תוכלו לקבל תשובות על החלומות הפרטיים שלכם ולהיווכח שגם בתחום כל כך ערטילאי, כביכול, אפשר לקבל פירוש חלומות ריאלי, ברור, ואפילו ישים מבחינה פרקטית.