להורוסקופ שבועי – ולתחזית מדויקת על-פי גלגל המזלות חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

הורוסקופ שבועי – מזל מאזניים

אתם על דרך המלך, המשיכו כך! אתם יודעים בדיוק מה אתם רוצים מעצמכם, ואתם יכולים לומר זאת בבירור לסובבים אותכם. אתם פועלים בצורה יוצאת דופן, ומפגינים ידע ויכולות רבות. כושר הביטוי שלכם השתפר פלאים. אתם יכולים לקחת על עצמיכם אחריות כבדה בפן העיסקי. גם מבחינה אישית ומשפחתית, אתם נמצאים בקשרים מאוד טובים עם הסביבה הקרובה. אנשים רבים מחפשים להיות בקרבתכם ולהעביר את הזמן עמכם.

 

הורוסקופ שבועי – מזל עקרב

השבוע אתם מדהימים את כולם. אתם משליטים סביבכם סדר ומצליחים ליישב מחלוקות בין אחרים. הכשרונות שלכם באים לידי ביטוי במיוחד. אתם מציגים את עמדתכם בביטחון, אך שימו לב כי זה גורם לכם למעט שחצנות. עליכם לשמור על פרופורוציה ומתינות במידה מסוימת. שימו לב שאתם לא משאירים מישהו מאחור, ושאתם נותנים את היחס אותו הייתם מצפים לקבל. הזהרו לרכוש לעצמכם אויבים. לימדו להעזר בסבלנות ולא ללחוץ.

 

הורוסקופ שבועי – מזל קשת

אל תהססו לקחת סיכונים השבוע, ולמדוד את גבול היכולת שלכם. אתם מלאים באנרגיה, חזקים ועמידים מתמיד. אל תתנו לעצמכם לעצור ולהתבטל, התגברו על תחושת העצלנות בכל הכוח, אל תכנעו לחוסר מעש. המנעו מאנשים שמבזבזים לכם את הזמן. זה הזמן להשתחרר, ולהקדיש קצת לעצמכם. תבצעו את מה שהבטחתם לעצמכם שתבצעו.

 

הורוסקופ שבועי – מזל גדי

השבוע, אף אחד לא יכול עליכם. אתם מוכיחים את עצמכם יותר מתמיד שאתם יודעים מה אתם עושים. זה התקופה המתאימה ביותר לפרוק את מצבורי האנרגיה שצברתם. שימו לב לא להקל ראש ולהיות מחושבים ושקולים בכל דבר אותו אתם עושים, אם תגזימו אתם עלולים לעשות טעויות שתצטערו עליהם בדיעבד. קחו את הזמן לחשוב ולשקול כל צעד וצעד. אל תתאמצו יותר מדי.

 

הורוסקופ שבועי – מזל דלי

אתם מרגישים מצוין, אתם משוחררים מאוד ומלאים במרץ להתחיל דברים חדשים. זה הזמן המתאים ביותר להציב לעצמכם משימות חדשות ויעדים חדשים. אל תשכחו לנוח מדי פעם, והשתדלו לעזור לאחרים עם האנרגיה שלכם.

 

הורוסקופ שבועי – מזל דגים

אתם מלאים בהשראה וחזקים במיוחד. אל תקחו על עצמיכם אחריות רבה מדי, אתם עוד תוכיחו את עצמיכם, אך אין צורך לעשות זאת בקיצוניות. זכרו שאתם יכולים להביע את עמדותיכם מבלי ליצור לעצמכם אויבים חדשים, אם רק תפעילו מחשבה ותתחשבו באחרים.