הורוסקופ שבועי למזל דגים בשיחת טלפון 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

הורוסקופ שבועי מזל דגים – תחילת שבוע

אתם בעיצומו של שבוע חלש מבחינת עשייה ומלאכה. אתם מרגישים מתח נפשי כבד מאוד בעקבות התקופה שאתם עוברים, וזה פוגע לכם בביצועים היומיומיים. היעילות שלכם אינה במיטבה בתקופה הזאת, כדאי לתת לעצמכם זמן ולשחרר. התעסקו בדברים שאתם אוהבים ובמה שעושה לכם טוב, תדאגו תמיד למלא את החלל ולהעביר את הזמן בדברים שממלאים אותכם בתוכן. אם צריך לשחרר כרגע מהלחץ בקריירה זה בסדר לתת לעצמכם מרחב לעת עתה. לקראת סוף התקופה אתם תראו שתחושו הקלה משמעותית וזה יהיה הזמן המצוין ביותר לעליית מדרגה ולחזרה לשגרה.

 

אם תתמידו לאחר מכן, אתם תראו שהתוצאות יגיעו במהרה – ושכל המאמץ והקושי שחוויתם עד כה ישתלם לכם מאוד. כדאי לכם לערוך רישומים מסודרים ומאורגנים של המטלות שלכם ולדעת בדיוק מה אתם מצפים מעצמכם ובאיזה יעדים אתם רוצים להשיג זאת.

 

על פי הורוסקופ שבועי בתקופה זאת במיוחד כדאי מאוד להמנע מוויכוחים עם בני הזוג שכן זאת תקופה לא פשוטה ועליכם להשאר מאופקים ולא לומר דברים שתצטערו עליהם אחר כך. אל תהיו מונעים מהכעסים ומהלחצים שלכם, כדאי לקחת כמה דקות ולהרגע, לחשוב ולשקול כל מילה ומילה מראש. לא כדאי להרוס את הקשרים עם האנשים הקרובים והחשובים אליכם בגלל אובדן שליטה רגעי.

 

הורוסקופ שבועי מזל דגים – סוף השבוע

לקראת סוף השבוע הזדמנויות חדשות עומדות בפתח וכדאי ללמוד לנצל אותן כמה שיותר, אל תדחו דברים לאחר-כך ותשתדלו להתמיד כמה שיותר, פיתחו את העיניים שלכם ואת האוזניים שלכם והקשיבו למה שיש לאחרים לומר – יכול להיות שזה הולך למנף אותכם למעלה.

 

אם אתם מרגישים שאתם בסערת רגשות כדאי לכם לקחת כמה צעדים אחורה מאנשים אחרים ולסדר את הדברים בראש. ברגע שתרגעו אתם תוכלו לחשוב בצורה הרבה יותר שקולה וראציונלית ובכך לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר לאותו הרגע. זה לא הזמן המתאים לקחת החלטות פזיזות ואם צריך רצוי מאוד להתייעץ עם אדם עליו אתם סומכים בכל הנוגע לקבלת החלטות קריטיות.