לתחזית הורוסקופ שבועי בייעוץ דרך הטלפון חייגו 1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

הורוסקופ שבועי לפי תאריך לידה יכול לספר לכם איך הולך להראות השבוע הקרוב שלכם, יכול לספר לכם איזה אנשים תפגשו, למי כדאי לכם להתקרב וממי כדאי לכם לשמור מרחק במיוחד. הורוסקופ שבועי יכול לספר לכם איך הולך להראות היום שלכם מבחינת קריירה, משפחה, זוגיות ויחסים עם החברים הקרובים שלכם – ומהסיבה הזאת, חשוב מאוד לבדוק אותו מדי שבוע.

 

הורוסקופ שבועי נקבע לא רק על ידי התאריך שבשבוע או תנועתם של גרמי השמיים בזמן נתון והזוויות הנוצרות בינהן, אלא גם לפי תאריך הלידה שלכם – גם הוא אמור להלקח בחשבון כשמכינים תחזית הורוסקופ שבועי, שכן לא רק שתחזית הורוסקופ שבועי משתנה ממזל למזל, היא גם משתנה מתאריך לידה אחד לאחר, או במילים אחרות – מאדם לאדם.

 

תחזית הורוסקופ שבועי נבנית לפי מפת השמיים של האדם ושל גרמי השמיים בזמן הנתון. לכל אחד מאיתנו יש מפה אסטרולוגית שונה שמציינת את מצב גרמי השמיים המדויק בזמן היוולדנו – היכן בדיוק היו הכוכבים, היכן הייתה השמש והיכן היה הירח, מהן הזוויות שנוצרו בין כוכבי הלכת לבין הבתים וקבוצות הכוכבים שלנו וכדומה – כל אלה ועוד הם פריטי מידע חשובים ביותר.

 

אם אי פעם יצא לכם לחשוב למה אתם מתנהגים בצורה מסוימת, למה אתם יכולים להיות טובים מאוד בדבר מסוים אבל הרבה פחות טובים בדבר אחר, למה דברים לא מסתדרים לכם ולא הולכים לכם כמו שאתם רוצים, למה יש לכם אופי מסוים – התשובה לכך, היא שהכל קשור לכוכבים ולמצב גרמי השמיים – הכל כתוב מראש, הכל ניתן לחזיון מראש, ולתכנון מראש.

 

אם אתם רוצים לדעת לקראת מה אתם הולכים ולתכנן את הזמן שלכם בצורה הטובה ביותר, אם אתם רוצים לדעת להיות פרודוקטיביים כמה שיותר, ולנתב את הזמן שלכם בצורה הנכונה ביותר בעבורכם – חשוב מאוד לבדוק תחזית הורוסקופ שבועי מדי שבוע – באופן הזה, אתם תוכלו להביא את עצמכם למסלול האופטימלי ביותר עבורכם, ולמטב את הזמן שלכם לטוב ביותר.