הורוסקופ שבועי ותחזית שבועית ממיסטיקנים מומחים בשיחת טלפון 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

הנה מגיע הסופ”ש ואלפי אנשים טסים לקרוא את ההורסקופ השבועי שלהם, כאילו שזו תורה חקוקה בסלע,או לפחות באותיות הדפוס של העיתון.

הורוסקופ הוא בעצם מפה אסטרולוגית אישית,שמבוססת על שעת לידתו של האדם ועל המזל המשויך לו אישית,מבין 12 המזלות. ההורוסקופ מחושב על פי מיקום הכוכבים בגלגל המזלות ועל הזוית שבה נמצאת השמש ביחס למזל הקונקרטי. זה יכול להישמע מדע בדיוני,אבל מסתבר שזהו תחום מחושב כמעט כמו מתמטיקה-צרופה,על בסיס טבלאות מוסכמות.

מקור ההורוסקופ בגישה הקדומה באסטרולוגיה,שלפיה הירח משפיע על יסודות הטבע, כך הכוכבים השמש משפיעים על חיי האדם הפרטי ועל המזל שלו. המילה ‘הורוסקופ’ משמעותה ביוונית ‘מבט לשעה’. הורוסקופ שבועי אפשר לערוך גם למדינה ולעם,לא רק לאדם פרטי. כך למשל יש ניתוחים של אסטרולוגים ידועים מאוד,כמו מים בנימיני ופנינה כץ למשל, שמנתחים מה עומד לקרות במדינת ישראל בשבוע הקרב,כמדינה. פנינה כץ,למשל,חזתה בהורוסקופ שתהיה ממשלת אחדות אם שיהיהו לה קשיים עצומים, כמו החיבור בין שני התאומים האסטרולוגיים המיתולוגים קסטור ופולוקוס,בניה של מלכת ‘ספרטה’ הקדומה. כץ טוענת שונוס שולטת באופק המזל של ישראל בזמן הקרוב,ושעל כן יימשך המשבר הכלכלי,השלטון לא יעמוד בהבטחותיו לעזור לעם כלכלית, ותהיה אכזבה ויווצר כאוס.

כץ מוסיפה שכוכב אורנוס שנמצא במזל שור לא יאפשר את המשך החיבור בממשלה הרחבה הזו, והיא תתפרק עוד הרבה לפני סיום הקדנציה שלה. היא צופה מהומות ומחאות אלימות בישראל על רק חברתי ופוליטי. היא מתייחסת לליקוי החמה שצפוי ביום ראשון הקרוב 21.6.20 ולדבריה גם אירוע זה מעיד על קשיים בחיבור הפוליטי-שלטוני בישראל,לדבריה השמש והירח אז יצמדו מזל של נתניהו ולא יאפשרו שותפות לטווח ארוך,מה שמסמל לדבריה פירוד.

הורוסקופ שבועי או יומי יכולים לתת לכם טיפה כיוון קדימה,אם אתם פתוחים לסברה שאכן אסטרולוגיה יכולה לנתח מצבים ולהצביע על מגמות. בלינק הבא תמצאו לעצמכם על פי המזל שלכם הורוסקופ שבועי אישי פרטי.