הורוסקופ יומי לחודש מרץ 2020– תחזית יומית

 לקבלת תחזית מדויקת מדי יום בקו ההורוסקופ היומי חייגו:

1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

הורוסקופ יומי- מה אומרים עליכם הכוכבים? מה צופן לכם העתיד? מי צפוי להופיע בחייכם בקרוב? איזה קשרים חדשים אתם צפויים לרקום? אילו הזדמנויות חדשות עומדות בפתח? איזה שינויים בקריירה עומדים בפניכם? בואו לגלות מהו ההורסקופ היומי שלכם.

 

מזל טלה:

רגשית: זהו יום חיובי ואופטימי בשבילכם, תחושת הקלה ממלאת אותכם, זהו הזמן הטוב ביותר לבצע את כל המטלות והמשימות שלכם במהירות ובקלות, מבלי להשקיע מאמצים גדולים. תהליכי קבלת ההחלטות בימים אלה יהיו קלים במיוחד ולכן, אם יש לכם החלטות קריטיות, זה הזמן המתאים ביותר לקבל אותן.

חברתית: זה הזמן המתאים לפגישות, לקבלת יוזמה בין אישית, זה הזמן להביא את הכשרונות שלכם לידי ביטוי ולחזק קשרים רופפים מהעבר.

כלכלית: קיימת אפשרות לשפר כרגע את ההכנסה במקום העבודה, אולם יש להקפיד על זהירות. הקדישו תשומת לב מיוחדת כלפי הרושם אותו אתם משאירים, ייחסו חשיבות רבה לשליטה בידע המקצועי שלכם.

 

מזל שור:

רגשית: שימו לב שמצד אחד אתם פגיעים ורגישים אך מצד שני אתם מאוד זקוקים לתמיכת הסובבים אותכם. כדאי לשים לב לאובייקטיביות של ההחלטות שאתם לוקחים, שכן יש לכם נטייה במיוחד בתקופה זו לפעול מתוך הרגש ומתוך אימפולסיביות מסויימת.

חברתית: בהיבט המשפחתי אתם נתונים כרגע תחת לחץ רב. שימו לב שלא ללכת לאיבוד בתוך כל הכאוס שנוצר. קחו צעד אחורה ושקלו כל מהלך שנית.

כלכלית: אתם אומנם נמצאים כרגע בסיטואציה המקשה עליכם לשמור על איזון במערכות היחסים הקרובות, אתם עלולים להכלא למצב של חוסר וודאות, אך אם תדעו לקחת את המצב בפרופורציה ולשחרר אתם תחוו הקלה משמעותית.

 

מזל תאומים:

רגשית: זה הזמן האידיאלי לשקול שנית את המטרות והיעדים בחיים שלכם. יש להתחיל לחשב מסלול מחדש במידת הצורך. נסו לבחון שנית את המניעים והדחפים היומיים שלכם. מה מניע אותכם? מה המטרות אותן אתם רוצים להשיג? אתם תבחינו שבזמנים אלה קל לכם במיוחד להתמקד בבעיות שלכם, ולהבין כיצד להתמודד עימן באופן היעיל ביותר ובאיזה צעדים עליכם לנקוט בהמשך. הזדמנויות חדשות בפתח עומדות בפניכם.

חברתית: שימו לב לא להזניח את הקשרים שלכם עם הסביבה הקרובה. נראה שלסביבה הקרובה שלכם קשה להבין אותכם כרגע. טפחו את הקשרים איתם, דאגו להיות סובלנים איתם, והשקיעו זמן בלהבהיר את עצמכם אם נדרש.

 

מזל סרטן:

רגשית: יש לכם נטייה להמצא במצב של סערת רגשות. עליכם לדאוג להתגבר על העצבנות והכעס שמציפים אותכם, ולפעול במחשבת תחילה. חוסר הוודאות לגבי עתידכם מחזק את חוסר היציבות שלכם ומהווה עבורכם מכשול. כדאי לקחת הפסקה מהכל ולהציב לעצמכם מטרות ברורות ומובנות.

כלכלית: חשוב מאוד לא להיות פזיזים בכל הקשור בכספים. אל תתפטו להוציא סכומים גבוהים ולקנות מוצרים יקרי ערך בתקופה זאת – ייתכן והתמורה לא תהיה מספקת בעבור הערך.

 

מזל אריה:

רגשית: בימים אלה רצוי להקדיש את מלוא תשומת הלב בבניית הרושם והתדמית שלכם. היו זהירים ושקולים במילותיכם – במיוחד אם מדובר בישיבה, ראיון, או בפגישה חשובה. זה הזמן לתת לכישורים וליכולות שלכם במה, אך יש לדאוג ללמוד את השטח.

כלכלית: תנו מקום ליצירתיות שלכם. אתם תופתעו לגלות רעיונות חדשים ומופלאים שיצוצו בראשכם, ואף תזכו לראות את פני הדברים מפרספקטיבה חדשה. שימרו על ראש פתוח, ונסו להראות לאחרים את עצמכם מזווית אחרת.

חברתית: זה הזמן האידיאלי עברוכם לתקן טעויות מהעבר ואף לחדש קשרים שהוזנחו.

 

מזל בתולה:

רגשית: לרגשות יש נטייה לפגום בשיקול דעתכם ובהרמוניה שלכם. אתם עשויים לערער לגבי המצב שלכם, וזה גורם לכם להעלות שאלות וספקות לגבי הקשרים שלכם. במקרה של חוסר הבנה, כדאי לברר שנית ולנסות לראות את הדברים מנקודת מבט אחרת. הקפידו להפיק לקחים מטעויות שעשיתם בעבר, והשתמשו בניסיון שלכם על מנת למנף את עצמכם למעלה.

כלכלית: הזדמנויות חדשות עומדות בפניכם בפתח. זה מותיר בכם תחושה של תקווה, אך יש לדאוג לתכנן את המהלכים שלכם בבירור.

 

מזל מאזניים:

רגשית: לאחרונה תחושת הדכדוך הציפה אותכם, אתם תבחינו בעלייה חדה ברמת האנרגיה ובמצב רוחכם – זה הזמן לנצל זאת ולאסוף את עצמכם מחדש, הראו נכונות להשקיע את האנרגיות החדשות ברעיונות חדשים. היו נאמנים לעצמכם, אך אל תפחדו מדברים שלא מוכרים לכם, אתם עשויים להפתח לתחומים חדשים ואנשים חדשים שלא ציפיתם לפגוש.

כלכלית: שימו לב לא לבצע מהלכים פזיזים מדי. אדם שלא ציפיתם לעזרתו יתמוך בכם, קבלו את עזרתו וביטחו בו.

חברתית: זאת תקופה מורכבת עבורכם כשמדובר בקשרים. השתדלו להתמיד ולתחזק את הקשרים עם הקרובים אליכם.

 

מזל עקרב:

רגשית: זאת תקופה לא פשוטה בעבורכם. אתם עומדים בפני החלטות גורליות. מתח כבד משפיע על שיקולכם. הסביבה לוחצת עליכם לקבל החלטה, היו זהירים. וודאו כי אתם מוכנים להתמודד עם החלטות אלה. שימרו על איפוק וקור רוח, המתח יחלוף בקרוב.

חברתית: אתם נוטים ליחס חשיבות רבה מדי למה שאומרים לכם. היו סובלניים והקשיבו לאחרים אך שימו לב שלא לתת להם להוריד את מצב רוחכם. ראו את דבריהם כביקורת בונה.

כלכלית: איספו את כל המידע אליו אתם זקוקים על מנת למנף את הקריירה שלכם. זה לא הולך להיות פשוט, לכן כדאי לשמור על דיסקרטיות ולהפעיל שיקול דעת לפני צעדים נועזים.

 

מזל קשת:

רגשית: אתם לא ממשים את עצמכם, תמון בכם פוטנציאל עצום אך לאחרים קשה להבחין בכך, עליכם לקבל אומץ ותעוזה ולהראות זאת.

חברתית: זה הזמן המתאים להעמיק את הקשרים בינכם לבין הסובבים אותכם, הקשיבו למה שיש לאחרים לומר ודעו לסלוח כשצריך.

כלכלית: הזדמנויות רבות עלולות להופיע ולקרוץ לכם, אך יש להזהר בקבלת החלטות. העדיפו להעזר באדם שאתם סומכים עליו בכל הנוגע להתייעצויות.

 

מזל גדי:

רגשית: רצוי שתקחו בחשבון את כל האפשרויות העומדות בפניכם, קיימת אצלכם נטייה לעייפות ואובדן כוחות, מה שמוסיף למתח שאתם נתונים בו. בזמן זה, הדבר הכי טוב בשבילכם הוא להקדיש קצת זמן לעצמכם ולתחביבים שלכם. הגיע הזמן לקחת פסק זמן ולהרגע.

כלכלית: כדאי לטפל בנושאים אותם אתם נוטים לדחות, נקטו בזהירות רבה, השתדלו לא להשקיע סכומים גדולים בימים אלה.

חברתית: אתם סוחבים את הכל על עצמכם ורוצים לעזור לכולם, אך הגיע הזמן לשחרר מכל המתח. חשוב מאוד לדאוג גם לעצמכם.

 

מזל דלי:

רגשית: בפניכם עומדים מכשולים רבים ואף אנשים המנסים להפילכם, אל תכנעו ואל תחשפו את נקודות התורפה שלכם. עימדו איתנים, ושדרו ביטחון ויציבות.

כלכלית: אל תעשו מהלכים שאתם עלולים להצטער עליהם אחר-כך. כדאי לדחות התלבטויות לזמן רגוע יותר. עליכם לתת את כל כולכם בעבודה ולשים לב לפרטים הקטנים.

חברתית: אתם מוקפים באנשים אך מרגישים מעט בודדים. כדאי לחזק את הקשר עם האנשים הקרובים ואף לנצל זאת על מנת ליצור חברויות וקשרים חדשים.

 

מזל דגים:

רגשית: ניכר שאתם מתאמצים וטורחים המון, המעמסה הנפשית מכבידה עליכם ומאיימת להוריד אותכם למטה. אל תזלזלו בתחושות הלב שלכם. חשוב מאוד לייחס חשיבות לקול הפנימי שלכם, ולדעת מתי צריך לעצור ולהרגע. במצב זה מאמץ יתר רק יוביל אותכם לשחיקה וימנע מכם להגיע לתוצאות הרצויות.

כלכלית: השתדלו לא להתלהב מהר מדברים חדשים, השקעה כלכלית גדולה עשויה להיות מסוכנת בשלב זה ועלולה להתברר כטעות. מצאו אדם שאתם בוטחים בו להתייעץ איתו בנושאים מורכבים.

חברתית: אתם עלולים להכלע לסיטואציה לא נעימה, אל תתנו לזה להשפיע על מצב רוחכם. שימרו על איפוק וקור רוח, והמנעו ממצבים לא נוחים.