תחזית הורוסקופ יומי בטלפון חייגו עכשיו:

1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-9163975

הורוסקופ יומי – מזל דגים

אתם בתקופה מאוד עסוקה, ואתם נוטים לאבד את עצמכם ולשכוח מעצמכם בתוך כל הבלאגן. בתקופה הזאת, אתם מתעסקים בדברים שאתם לא אוהבים לעשות, וזה מוריד לכם את מצב הרוח. אתם נאלצים לעשות דברים שבדר”כ אתם נמנעים לעשות, וזאת מתוך חוסר ברירה. אתם מרגישים שאתם לא באמת מגשימים את עצמכם וממשים את עצמכם ושמונעים מכם להביא את עצמכם לידי ביטוי.

 

אתם מסוגלים ליותר מזה, וזה קשה לכם. אתם מנסים לא להראות שרע לכם ושקשה לכם, ואתם מסתירים את הרגשות שלכם ולא מדברים על כך עם אחרים, וחבל, שכן זה היה יכול מאוד להקל עליכם לשתף מישהו. זה בסדר להוציא את הלחצים שלכם ולספר ולשתף, זה בסדר להראות חולשה. זאת תקופה לא פשוטה, אך בסופו של דבר אתם תצלחו אותה. עליכם לזכור שבסוף הכל עובר, ואתם תהיו גאים בעצמכם לאחר מכן.

 

לפי הורוסקופ יומי, אתם נוטים כרגע לחפש מי אשם במצב ולקטר, במקום לראות מה אתם באמת יכולים לעשות על מנת לשפר את המצב שלכם. אל תסתמכו שיקרה משהו, אתם אלה שצריכים להזיז דברים ולגרום להם לקרות ואם לא תעשו את זה אתם רק תשארו יותר ויותר מתוסכלים, וזה לא יעבור לכם לבד. אם יש לכם מטלות, אל תדחו אותן לאחר כך, אפילו אם זה דבר שאתם לא אוהבים לעשות.

 

הורוסקופ יומי – מזל דלי

אתם מודעים לכך שיש לכם בעיה מסוימת, וזה כבר דבר טוב. אבל אף על פי כן, אתם עדיין מנסים להכחיש ולטאטא את הבעיה הזאת. אם אתם לא תעמדו מולה ותתמודדו איתה, היא לעולם לא תעבור. אתם לא יכולים להמשיך להתכחש לעצמכם. זה הזמן להפסיק לפחד להסתכל על עצמכם במראה ולומר לעצמכם את כל האמת. בסופו של דבר, זה מה שימנף אתכם למעלה – היכולת להיות כנים עם עצמכם קודם כל.

 

הגיע הזמן לעשות טיפול שורש – לטפל בדברים מההתחלה, לראות מאיפה הם נובעים, זה לא הזמן להזניח את הצרות שלכם או להמשיך לדחות דברים לאחר כך, ויפה שעה אחת קודם. זה הזמן המתאים ביותר לפתוח דף חדש, התחלה חדשה, לעשות בחירות חדשות ולא שגרתיות, לצאת לדרך אחרת – ועל מנת לעשות זאת, עליכם להרגיש שלמים עם עצמכם, ולפתור את האתגרים שעומדים בפניכם.