להורוסקופ יומי מדויק חייגו למיסטיקנים שלנו:

1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-9163975

אם תרצה לשאוב ממנו כמה טיפים. הורוסקופ, כידוע, הוא כלי באסטרולוגיה, חלק מתורת הכוכבים והמזלות. המזלות באסטרולוגיה נחלקים לארבע קבוצות-מזלות לפי יסודות הקיום:

אש, מים, אדמה, אוויר. בהכנת הורוסקופ יומי נלקחים בחשבון מספר גורמים: המזל של האדם, שעת לידתו, ‘היסוד’ הקונקרטי מבין ארבעת היסודות שאליו משויך האדם, ה’אופק’ האסטרולוגי שלו, תכונות האופי שלו על פי המזל שלו, וכו’.

הורוסקופ יומי הרבה פעמים גם לוקח בחשבון את מיקומם של מרקורי וונוס ואת מידת השפעתם על האדם על פי מיקומם הקונקרטי באותו פרק-זמן שאליו מתייחס ההורוסקופ היומי. גם ‘הירח השחור’ מאוד משמעותי בהורוסקופ יומי, ומסמל מצב של מעבר ממזל אחד למזל אחר. בשעת ‘ירח שחור’ בכל הורוסקופ יומי מומלץ בדרך-כלל להימנע מחתימה על חוזים, מביצוע פעולות חדשות, ממעבר לדירה חדשה, מחתימה על עסקה משמעותית, וכדומה. הורוסקופ יומי יכול גם לקחת בחשבון את מושג ‘הפלנטות’: יש ארבע פלנטות באסטרולוגיה, פלנטה אחת מיוחסת לפלוטו והיא אחראית על החיים והמוות, פלנטה שנייה מיוחסת לשבתאי והיא אחראית על המצפון והאגו, פלנטה שלישית מיוחסת לאוראנוס ואחראית על שינויים ועל עוצמה-שכלית, ופלנטה רביעית מיוחסת לנפטון ואחראית על אידיאליזם ואסקפיזם.

 

הפלנטות לפי האסטרולוגיה משפיעות על כל אדם רוחנית נפשית אנרגטית ומנטאלית, השפעה זו היא דינמית. הורוסקופ ימי מתייחס לצפי גם לגבי יחסים רומנטיים, מצב כלכלי, מצב גופני, מפגשים ופרידות וכדומה. גם ‘בתים’ באסטרולוגיה הם גורם שמשתמשים בו לניתוח הורוסקופ יומי,כשישנם סה”כ 12 בתים אשר להם מיוחסים נושאים ספציפיים, ביניהם: בית ראשון ‘האני’, בית רביעי הילדות והאם, בית שביעי זוגיות, שותפות ויחסים, בית 11 תודעה חברתית ובית 12 תת-מודע ורוחניות.  לפי האסטרולוגיה לכל ‘בית’ יש השפעה על האדם ברמה היומית, ולכן יש לזה לפעמים ביטוי גם במיפוי הורוסקופ יומי. אם הסתקרנת, מוזמן לקבל ניתוח הורוסקופ יומי אישי בלינק הבא.