הואמופתית קלאסית, הוליסטית, הומאופתיה מודרנית, טיפול הומאופתיה בשיחת טלפון:

1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

הומאופתיה היא ענף מאוד משמעותי ברפואות הילינג ובגישות הילינג שונות. ההומאופתיה היא תחום רפואי בן למעלה מ-200 שנה, והוא מתייחס לאדם כאל מקשה אחת, דבר שלם ומאוחד. על פי הילינג לפי הומאופתיה, כל חלקי הגוף והנפש קשורים זה לזה בקשרים בלתי נפרדים ולא ניתן להפריד איבר אחד מאיבר אחר – כשיש בעיה במקום אחד, משמע שיש בעיה בכל הגוף. ההומאופתיה רואה את הגוף שלנו כמכלול – וכשיש בעיה בנקודה אחת, זה מעיד על בעיה בכל חלקי הגוף.

 

כך שאם למשל בן אדם סובל מדכאון, מעיד על חוסר הרמוניה בגוף – על ירידה ברמות האנרגיה שבגוף. על מנת לרפא את הגוף ולהחזיר אותו למצב התקין והבריא – יש לטפל בשורש הבעיה, בגורם לחוסר האיזון האנרגטי, ורק לאחר ששורש הבעיה תטופל – הבעיה תוכל לחלוף.

 

הילינג לפי הומאופתיה דוגל בלהפעיל את יכולות הריפוי הטבעיות שנמצאות בגוף. לכל יצור חי יש יכולות ריפוי טבעיות, ואם יודעים להשתמש בהם, יכולים להוביל את הגוף למצב של ריפוי טבעי, ללא שום צורך בתרופות ובכימיקלים. אומנם, לפי ההומאופתיה גם יש לנקוט באורח חיים בריא, שכן המזון שהאדם אוכל מאוד משפיע על הבריאות שלו.

 

הילינג לפי הומאופתיה דוגל באכילה של תפריט מוקפד ולא מעובד, שכן לתזונה מעובדת יש השפעה שלילית רעה מאוד על המצב הבריאותי שלנו והיא יכולה לגרום לנו לבעיות ולמחלות רבות. התרופות ההומאופתיות הן למעשה לתת חומר שגורם לסימפטומים אצל אדם בריא לאדם חולה. כלומר, מה שרע בעבור אדם בריא יכול לשמש כתרופה עבור אדם חולה.

 

תרופה הומאופתית היא למעשה הגורם הישיר שיכול לגרום לסימפטומים אצל בן אדם, ויש להתאים אותה באופן אישי לכל מטופל. תרופות הומאופתיות עוברות דילול שמסיר מהן את האפקטים הרעילים ומשאיר בהן את תופעות הלוואי הידועות. המטפל אוסף מידע על המטופל ומנסה להבין מאיפה נובע מקור הבעי הובכך הוא בוחר לו את התרופה המתאימה עבורו.