חלום על בעלי חיים, וחלומות על מלחמות, ועל אירועים וקרובי משפחה שמתו, הפתרון במספר הבא פשוט חייגו:

1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

הגוף שלנו שואף להגיע למצב של איזון. רמות האנרגיה שלנו שואפות להגיע לרמה תקינה, ובמידה והן יחרגו מכך – אנחנו נתחיל להרגיש מיידית בהשלכות של זה. כך למשל, אנחנו מתחילים לסבול מבעיות רבות, בין אם מדובר בבעיות נפשיות כגון חרדה, לחץ, דכאון, עצבים, חוסר ביטחון ובין אם מדובר בכאבים, מחלות, חולשות, תקיעות, הרגשה כללית רעה ועוד – הכל למעשה נובע מחוסר איזון אנרגטי.

 

חוסר איזון אנרגטי יכול לנבוע מהרבה מאוד סיבות, אבל כשזה קורה, חשוב מאוד לאזן אותו בצורה המהירה ביותר, ולא לתת לחוסר הזה ללכת ולהחמיר – ובמידה ונזניח את המצב, הוא בהחלט ילך ויחמיר, וכמוהו גם המצב שלנו צפוי להחמיר ואף להגיע למצבים מסוכנים מאוד. אסור לזלזל במצב של חוסר איזון אנרגטי, ומהסיבה הזאת חשוב מאוד במצבים כאלה לפנות לטיפול הילינג ראוי.

 

אחד מהשיטות הכי טובות ואפקטיביות של הילינג היא מדיטציה. מדיטציה היא דבר שיכול לעשות לאנשים פלאים, החל מריפוי ממחלות ועד למצב של חוזק נפשי. מדיטציה לא רק עוזרת לנו להוריד את כל המתחים והסטרס, היא גם עוזרת לנו לעלות ברמה הרוחנית שלנו, להתחבר אל הנפש שלנו, להתחבר אל התודעה שלנו, לקחת הפסקה מהחיים ולהרגע – וזה בין הדברים הכי טובים ובריאים שאפשר לעשות לגוף.

 

הילינג טבעי מאוד דוגל במדיטציות ורואה בהן כחלק מאוד חשוב מהחיים שלנו, וכדבר שחשוב מאוד לבצע אפילו על בסיס יומי על מנת לדאוג שהמצב האנרגטי שבגוף שלנו ישאר תמיד מאוזן לאורך זמן. המדיטציה מביאה אותנו להתבונן בתוך עצמנו, להבין מי אנחנו באמת, מה מניע אותנו, מה אנחנו באמת רוצים מעצמנו. לאן אנחנו רוצים להגיע, לאן אנחנו רואים את עצמנו מתקדמים בעתיד.

 

הילינג טבעי על ידי מדיטציה הוא מאוד אפקטיבי. אפשר לראות את ההשפעה המהירה של המדיטציה עוד ישירות לאחר הביצוע שלה, ובמידה ודואגים להתמיד בה, אפשר לראות במהרה שיפור ניכר. חשוב מאוד לפנות לטיפולי מדיטציה במצבים שונים, או בכל פעם שאנחנו מרגישים צורך בכך. המדיטציה יכולה לשפר את איכות החיים בצורה יוצאת דופן, ואפילו אם אנחנו מרגישים טוב – היא דבר מאוד הכרחי.