פירוש חלומות מטובי המיסטיקנים בטלפון:

1901-729-763
או שלחו הודעה בוואצפ:
050-9163975

 

פירוש חלומות הוא תחום עתיק יומין שנעסק מזה שנים רבות על ידי אנשים רבים. החלומות שלנו הם אכן דבר מסתורי מאוד, שכן קשה לנו לתפוס אותם באמת, קשה לנו להבין את המטרה שלהם ואיך הם נוצרים בכלל. לעיתים, החלומות שלנו יכולים להיות כל-כך ביזאריים, שקשה לנו מאוד להבין ולראות כיצד הם מתקשרים למציאות שלנו, אם בכלל. זה גורם לנו להטיל ספק במשמעותם של החלומות שלנו, ואנשים רבים נוטים לחשוב כי אין שום משמעות אל פירוש חלומות וכי מדובר בדבר אקראי לחלוטין וחסר משמעות.

 

במהלך ההיסטוריה, אנשים רבים עסקו בתחום פירוש חלומות, וניסו לחקור את הנושא לעומק. החלומות הם דבר מורכב מאוד, שקשה מאוד להאמין שאין לו שום משמעות. גישות רבות התפתחו בנושא פירוש חלומות, כולל גישות מדעיות יותר וגישות מיסטיות יותר, ותרבויות שונות מסביב לעולם רואות את החלומות באופנים אחרים וייחודיים.

 

גישה מאוד בולטת בתחום פירוש חלומות היא הגישה של פרויד, הרואה בחלומות כדלת ישירה אל התת-מודע שלנו. על פי פרויד, החלומות אותם אנחנו חולמים הם ביטוי ברור לתת-מודע שלנו. החלומות שלנו מייצגים את “מי שאנחנו באמת” – מי שאנחנו לא מודעים אליו. כל המניעים האמיתיים שלנו, כל הפחדים האמיתיים שלנו, כל הצרכים והדחפים האמיתיים שלנו, אלה שאנחנו מסתירים במודע או שלא במודע – הכל בא לידי ביטוי בחלומות שלנו. אנחנו לא יכולים להסתיר את מה שאנחנו באמת.

 

במהלך היום ובמהלך הערות אנחנו מתאמצים להדחיק דברים, להדחיק את מי שאנחנו באמת – לעיתים אפילו שלא במודע, בלי לשים לב לכך. אנחנו נוטים “לכבס” דברים, ולטאטא מתחת לשטיח. לעיתים אנחנו מסתירים את הסיבות האמיתיות שגורמות לנו לפעול, ולעיתים אנחנו מתכחשים לכך – ולא רוצים לחשוב על הכיוון הזה. אנחנו אוהבים להשאר באיזור הנוחות שלנו, ולעיתים האמת היא דבר שמציק לנו ואנחנו לא רוצים להתמודד איתנו.

 

החלומות שלנו, על פי גישתו של פרויד, שמים לנו מראה מול העיניים. הם מראים לנו את המציאות כמו שהיא, אך מכוון שהמפגש עם האמת מפחיד אותנו כל-כך, אנחנו מסתירים את המציאות מתחת לסימבולים – שלכאורה, נותנים לנו הרגשה כי לא מדובר במציאות שלנו – ומדובר באיזשהיא מציאות מקבילה. כמובן שלא מדובר במציאות מקבילה, אלא במציאות שלנו – וכי הסימבולים מהווים מרכיבים עם משמעות בחיים שלנו.