הסרת כישופים ועין הרע בשיחת טלפון חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

כשאנחנו חושבים על המילה מיסטיקה, אוטומטית אנחנו נוטים לקשר אותה עם כישופים ומאגיה. נדמה כי מיסטיקנים הם למעשה מאין מכשפים, העוסקים בכישופים שונים ומשונים. אך כמובן, שהמציאות דיי רחוקה מכך, ומיסטיקנים הם לא בהכרח מכשפים ולא בהכרח עוסקים בכישופים. בנוסף לכך, הדרך שבה אנחנו תופסים את המילה כישוף מאוד מושפעת מסרטים ומאגדות, וכמובן, שלא על זה מדובר כשמדברים על כישופים.

 

על פי מיסטיקה, כישופים הם לא אותו ההוקוס פוקוס המוכר לנו מהספרים והסרטים. כישופים זה מונח מופשט מאוד, שקשה לנו לתפוס ולהבין מה הוא באמת. מיסטיקה היא תחום כולל מאוד שמבוסס על אמונות ותרבויות שונות, בהתאם למקום המוצא שלהן. כיום, עם ההתפתחות הטכנולוגית, הנושא הרבה יותר מורכב משהיה בעבר, ונתון לביקורת רבה מאוד, שנעשית עקב חוסר הבנה עמוקה של הנושא.

 

חשוב להבין, מיסטיקה היא בסך הכל שם של תחום מסוים שמכיל בתוכו עולם שלם של תורות העוסקות בריפוי, ייעוץ, הכוונה, הדרכה, תקשור ועוד. מיסטיקה עוסקת בכל הנסתר, כל מה שהמוח האנושי לא מסוגל לעבד. מיסטיקה היא לא תחום מדעי, והיא גם לא מנסה להיות תחום מדעי ומדויק. מיסטיקה היא פילוסופיה והיא מתמקדת במושגים מופשטים, שכן היא יוצאת מתוך נקודת הנחה שאנחנו לא באמת יכולים להבין את היקום, וכי התרחישים הקורים בו לא קורים באופן אקראי, אלא שלכל דבר יש סיבה.

 

מיסטיקה כוללת בתוכה גם את האסטרולוגיה, נומרולוגיה, פתיחה בטארוט, קריאה בקפה, תקשור וכדומה, וכפי שצוין, היא משמשת אנשים בנושאים רבים ועונה על צרכים רבים שיש לאנשים. כמו כן, גם כישופים הם חלק מן המיסטיקה.

 

כישופים הם למעשה מאין מניפולציות של כוחות ואנרגיה – שימוש באנרגיית היקום באופן מניפולטיבי על מנת להשיג מטרות בין אם טובות ובין אם זדוניות. הכישוף הוא בעצם התחקמות עם הטבע וניצול של הכוחות לטובתנו. אם זאת, כישוף יכול להיות דבר חיובי ונחוץ בהחלט, למשל כשמדובר בהילינג – שזה שימוש באנרגיית היקום על מנת להוביל לריפוי עצמי מלא. אין כאן דבר רע, להפך, מדובר במאגיה לבנה. אך לעומת זאת, כישופים שליליים – הם כבר דבר אחר. הם הרסניים ומסוכנים מאוד, ועלינו להתרחק מהם כמו מאש.