פתיחה בקלפי טארוט דרך הטלפון עכשיו חייגו 1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

יש פעמים, אומנם זה לא דבר נפוץ, שבהם אנחנו מקבלים תשובה מסויימת בפתיחת קלפים, ובהמשך קורה משהו אחר לגמרי, מה שבעצם יוצא הוא שהקלפים “טועים”. האם קלפי טארוט יכולים לטעות ולהטעות אותנו? האם קלפי טארוט תמיד אומרים לנו את האמת לגבי עצמנו, או שמא האם כדאי לנו להטיל בהם ספק? האם קלפי טארוט הם חד משמעיים, או האם ניתן לפרשם בדרכים שונות?

 

בראש ובראשונה, את קלפי הטארוט ניתן לפרש בהרבה מאוד דרכים. אין דרך אחת לפרש קלף ואין דרך אחת לפרש פתיחה של קלפים. כל אחד מפרש את קלפי הטארוט בהתאם להשקפת עולמו, הפרספקטיבה שלו, ההקשר שהוא מוצא לחיים, ניסיון העבר ועוד. מהסיבה הזאת, פעמים רבות, ייתכן כי פירשנו את קלפי הטארוט בצורה הלא נכונה, מה שגרם לדבריהם להיות לא נכונים.

 

הדבר השני, הרבה מאוד  פעמים קלפי טארוט מציגים לנו את הנתיב עליו אנחנו נמצאים ברגע נתון. באופן הזה למשל, ייתכן כי בפתיחה נקבל שאנחנו נזכה להרבה הצלחה במה שאנחנו עושים. ייתכן כי ברגע שנדע שאנחנו נצליח, אנחנו נרשה לעצמנו לחפף – הרי קלפי הטארוט אמרו לנו שנצליח. מהסיבה הזאת, ההסתברות שנכשל גדולה הרבה יותר, שכן אנחנו נרשה לעצמנו לחפף ולמעשה נעזוב את הנתיב.

 

קלפי טארוט מציגים לנו את הנתיב בו אנחנו צועדים, והם מראים לנו מה יהיה במידה ונפעל בצורה המסוימת. על מנת שקלפי טארוט יהיו צודקים עלינו להקשיב ולהתנהג בהתאם אליהם, כך שלמשל אם קלפי טארוט חוזים לנו הצלחה בדבר מסוים, עלינו לעשות הכל על מנת שזה יהיה נכון. עלינו להמשיך את הדרך בה אנחנו צועדים כרגע, ולא להרשות לעצמנו לזלזל או לחפף. 

 

עוד דבר, שהאמת הרבה פעמים היא לא פשוטה, לא חד משמעית, לא קבועה. לאמת יש הרבה מאוד פנים, לא תמיד היא פשוטה, הרבה מאוד פעמים קשה להבין אותה. הרבה מאוד תרחישים שמתרחשים בחיים שלנו לא מובנים על ידינו בצורה הנכונה. הרבה מאוד פעמים אנחנו נוטים לראות דברים בצורה שונה ממה שהיא במציאות, מה שעוד יכול לגרום לנו לפקפק באמינותם של הדברים.