לתקשור עם המתים חייגו 1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

תקשור זה בהחלט פרקטיקה מאוד מסתורית, שנעסקה על ידי אנשים רבים במהלך ההיסטוריה של האנושות. את האנשים המתעסקים בתחומים של תקשור, נהוג לכנות מדיומים. מהם מדיומים, והאם באמת צריך להיות מדיום על מנת לבצע תקשור? כמו כן, איך בכלל אפשר להיות מדיום? טבעי ששאלות מן הסוג הזה יעלו כאשר אנחנו דנים בנושא הזה, ולכן, אנו ננסה לעשות לכם סדר בבלאגן.

 

ובכן, נתחיל בלהגדיר מה זה מדיום בכלל. אם כן, מדיום מגיע מהמילה האנגלית אמצעי, מתווך. מדיום הוא למעשה אדם שיש לו יכולת מולדת בעזרתה הוא יכול לטייל בין מרחבים אנרגטיים, כלומר לעבור בין מימדים – בין המימד הפיזי למימד הרוחני. באופן הזה, מדיום יכול לבצע תקשור עם נשמות שמתו, עם מדריכים, עם נביאים ועם מלאכים וכל זאת רק בעזרת הכוח שהוא קיבל.

 

מה גם, שמדיומים יכולים לקלוט דברים שאנחנו לא יכולים לקלוט בעזרת החושים הרגילים שלנו. למדיומים יש למעשה את החוש השישי – חוש בעזרתו ניתן להבחין בדברים בהם שאר בני האדם לא יכולים להבחין, ולראות את מה ששאר בני האדם לא יכולים לראות. כך גם מדיומים יכולים לבצע תקשור, הם יכולים למעשה להתחבר לנשמות, לדבר בשמן, לתת להם להכנס לגופן וכדומה.

 

ובכן, מהסיבה הפשוטה שמדיומים נולדו עם יכולות אלו, לא ניתן להפוך למדיום. מדיום היא יכולת שאדם מקבל עם היוולדו, ולא ניתן לקבל אותה, אך הרבה מאוד פעמים יש לאדם את הכוח הזה והוא פשוט מאוד לא מודע לו – אך זה לא אומר שהוא לא יכול לעורר את הכוח הזה, ולהשתמש בו. אולם, לא בהכרח שזה דבר חיובי, שכן, לא כל אחד באמת יכול להצליח להתמודד עם כוח זה בצורה טובה.

 

על מנת לבצע תקשור, ככל הנראה שצריך להיות מדיום. לולא הכוחות האלו, לא ניתן לבצע תקשור, לא ניתן להתחבר אל הנשמות ולדבר בשמן, לא ניתן להשמיע את הקול שלהן. לכן, גם כשפונים לייעוץ באמצעות תקשור, חשוב לוודא שהמתקשר הוא באמת מדיום, והוא באמת בן אדם שניחן בכוחות מיוחדים שמאפשרים לו לעשות זאת ולבצע את התקשור בצורה נכונה ומדויקת.