רוצים לדעת את סודות המיסטיקה? חייגו עכשיו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

מיסטיקה מבוססת על הדברים אותם מערכת החושים הפיזית של בני האדם לא מצליחה לתפוס. מיסטיקה עוסקת בכל מה שמעבר לתודעה האנושית, ועל מנת להבין מיסטיקה, אנו נדרשים לצלול אל עומקי התודעה ולחוות הארה – מה שבדר”כ לא קורה אצל רוב בני האדם. אותו החוש, שעוזר לנו לחוש בכל התחומים של מיסטיקה, הינו לא אחר מהחוש השישי.

 

החוש השישי הוא למעשה היכולת לחוש ולעבד מידע וגירויים שלא ניתן לאבד באמצעות האיברים הרגילים שלנו ובאמצעות מערכת החושים הפיזית. החוש השישי למעשה מתעסק בכל מה שמעבר לחמשת החושים המוכרים לנו. בדיוק מהסיבה הזאת, מיסטיקה לא מתיישבת עם המדע, וגם לא מתיימרת לישר קו עם המדע. המדע הוא נכון באופן יחסי – בעבור אדם שמשתמש בחמשת החושים הפיזיים.

 

אך בעבור אותם האנשים, מדיומים אם תרצו, שמסוגלים לחוש במה שמעבר לחושים, כמו למשל מתקשרים המסוגלים לתקשר עם רוחות המתים, מיסטיקה היא דבר ללא ספק הגיוני, שלא דורש שום הוכחה – שכן, הם חווים אותה בכל עת. למעשה, החישה העל-טבעית נעשית באמצעות המוח, אך על מנת לקבל אותה, יש להגיע לרמה רוחנית גבוהה מאוד – רמה בה האדם רואה את העולם בצורה שונה לחלוטין משאר בני האדם.

 

יכולות שונות של חוש שישי הן טלפתיה, פסיכומטריה, ראייה על-חושית, תקשור, ניבוי עתידות, טליקנזיס ועוד. אנחנו עדים לשימוש בחוש השישי עוד מהעת העתיקה וניתן לראות זאת באופן ברור בכתבי העת הארכיאולוגים שנמצאו. המדיומים במהלך ההיסטוריה דאגו להעביר את הידע שלהם לדורי דורות, עד למה שאנחנו מכירים כיום.

 

שיטות רבות של מיסטיקה התפתחו על פי התרבויות המקומיות השונות ועל פי הלכי הרוח שהיו מקובלים באותו זמן ומקום, אך מה שמשותף לכולן, היא העבודה שכל שיטות המיסטיקה מבוססות על החוש השישי ועל היכולת לחוש דברים שלכאורה נשמעים לנו בדיוניים לחלוטין, שכן אנחנו לא מצליחים לחוש אותם באמצעות מערכת החושים הפיזית.