מיסטיקה, נומרולוגיה, מיסטיקנים, מיסטיקנית, מיסטיקן, אסטרולוגיה, כולם נותנים לכם ייעוץ בטלפון, מיסטיקנים און ליין בשיחת טלפון:

1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

אנשים רבים נוטים לפקפק בטיפול מיסטיקה השונים, הכוללים בתוכם קריאה בטארוט, קריאה בקפה, נומרולוגיה, הילינג, אסטרולוגיה ועוד תחומים רבים. שיטות מיסטיקה רבות משמשות כטיפול במצבים שונים – בין אם מדובר בבעיות נפשיות או פיזיות ובין אם מדובר בבעיות בחיים עצמם – מיסטיקה נותנת מענה למצבים רבים. אך האם טיפולי מיסטיקה הם באמת דבר אמין או שבאמת מדובר ברמאות?

 

אם כן, מיסטיקה היא לא הגישה הקונבנציונלית – והיא אוטומטית גורמת להרמת גבה עבור אנשים שלמשל דוגלים בגישה המדעית, שמבוססת על מחקרים. מיסטיקה היא לא כזאת, מיסטיקה לא מבוססת על מחקרים, מיסטיקה לא יוצאת מתוך נקודת הנחה שבני האדם יכולים לדעת הכל – אלא להפך, המיסטיקה באה וטוענת שבתור בני האדם יש דברים רבים אותם לעולם לא נוכל לגלות – יש דברים נסתרים.

 

הגישה המדעית היא מאוד טוטאלית ומקובעת, והרבה פעמים היא אינה מוכיחה את עצמה כנכונה. ההתיימרות לתת הסבר הגיוני לכל דבר פעמים רבות פשוט מאוד לא עובדת, ולמעשה, כמו כל גישה, גם הגישה המדעית היא בסך-הכל השקפת עולם ותו לא. רבים נוטים לחשוב כי מדובר באמת המוחלטת, אך אם ננבור בעומקם של דברים נגלה שלמעשה אין דבר כזה אמת מוחלטת.

 

כל דבר הוא שאלה של האמונה שלנו. גם המדע הוא אמונה, עם כמה שהוא נראה לנו מבוסס מחקרית והגיוני – מדובר בסך הכל באמונה. גם הפיזיקה עושה שימוש למשל במושג האנרגיה שנעשה בו שימוש בתחומי מיסטיקה שונים. גם לפי פיזיקה כוח הכבידה מופעל על הגופים השונים החיים על פני כדור הארץ. מי מפעיל את אותו כוח הכבידה, היקום? אם כן, סימן שהיקום הוא ישות לכל דבר – הוא יכול להפעיל כוח על הגופים השונים בכדור הארץ.

 

אם ננבור בעומקם של דברים נגלה כי המדע לא פחות “בדיוני” מן המיסטיקה. גם המדע יכול להשמע לנו לחלוטין כמו מדע בדיוני וכמו דבר שלמעשה רחוק מן המציאות. הראייה המקובעת כי המדע הוא האמת וכל גישה אחרת שסותרת אותו היא רמאות היא ראייה שלמעשה לא נכונה – הכל שאלה של אמונה. אדם המאמין במיסטיקה – בעבורו, טיפול מיסטיקה הוא יעיל ואפקטיבי, לעיתים אף יותר מטיפול קונבנציונלי. כל אחד יוצר לעצמו את המציאות שלו.