הילינג ורפואה טבעית מאלופי המקצוענים בתחום גם בשיחת טלפון:

1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

הילינג – אפשר לחלוק על רמת האפקטיביות של שיטות הילינג טבעי. חלק מן השיטות יכולות להיות מאוד אפקטיביות לאדם אחד, אך מאוד חסרות השפעה בעבור אדם אחר. אך האם הילינג וטיפולי הילינג בכללי יכולים לפגוע בבן האדם ובבריאותו בצורה כזאת או אחרת? האם הילינג יכול להחמיר את המצב ולגרום לאדם רק להיות חולה יותר? מהן ההשלכות של הילינג לא מקצועי?

 

דבר ראשון, התשובה לשאלה היא כן. הילינג בהחלט יכול להיות דבר מסוכן וזה לא משהו שצריך להניח עליו את הדעת. הילינג שמבוצע בדרך לא מקצועית או על ידי אדם לא מקצועי, הוא בהחלט יכול להיות מאוד מזיק. קשה להעריך את ההשלכות שיכול להיות לכך, שכן זה מאוד תלוי במקרה עצמו וקשה לזרוק אימרה כללית שבאמת תתאים לכל המקרים.

 

מהסיבה הזאת, תמיד חשוב לבחור הילר שמבין בתחום, רצוי הילר בעל וותק של שנים שיודע מה הוא עושה. אל תפקירו את עצמכם בידי אדם שלא בטוח בעצמו, שכן אתם לאחר מכן תשאו בהשלכות של הטעויות ואתם בסופו של דבר תפסידו מכך המון. הילר מקצועי ידאג להתאים את הטיפול אליכם ואל הצרכים שלכם, הרצונות שלכם ומה שהכי יעיל ונוח בעבורכם.

 

ההתאמה של הילינג לאדם היא בהחלט אחד הפקטורים המשמעותיים ביותר. חשוב מאוד להתאים לכל אדם טיפול שמתאים לו. הילר מקצועי ידע להבחין באיזה שיטה עליו לנקוט על מנת לטפל בבעיה בצורה הטובה והיעילה ביותר. הילר אמיתי יכול להרגיש את נקודת הכאב של האדם, את הנקודה בה רמת האנרגיה נמוכה במיוחד, ולפי זה הוא יודע בדיוק מה עליו לעשות.

 

הרבה מאוד פעמים אנשים מבינים כי בעיה אחת יכולה לנבוע מסיבה אחרת לחלוטין ממה שהיה נדמה. יכול להיות שבן אדם למשל מרגיש כאב מסוים באיזור מסוים בגוף, אבל למעשה, מקור הכאב נובע מבעיה אחרת לחלוטין. בדיוק מהסיבות האלה, הילינג זה דבר חשוב והכרחי, הוא עוזר לנו להבין בדיוק מה המקור של הבעיות שלנו ומאיפה הן נובעות וכך אנחנו יודעים כיצד לפתור אותן.