תקשור עם נשמות דרך הטלפון חייגו 1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

לפני שנתחיל להסביר על כל ההליך של תקשור עם העולם שמעבר, והתחברות לחיים הקודמים שלנו והבנה של מה היה בחיים הקודמים, נתחיל בהסבר הפשוט ביותר לדבר שנראה לנו מובן מאליו לחלוטין – מהי נשמה? זה נראה לנו מונח מאוד מובן מאליו, שאנחנו אפילו לא טורחים להגדיר אותו בצורה מסויימת. אנחנו פשוט חושבים שאנחנו יודעים מה זה – אבל לפני שנדון בנושא תקשור כדאי להבין מהי נשמה.

 

נשמה היא מושג בהשקפה רוחנית, שנוגע להרבה דברים – לא רק תקשור. נשמה היא דבר שנורא קשה להגדיר, ולמעשה, אין לה באמת הגדרה מסוימת. כל אחד לוקח את המונח הזה למקום שלו, כל אחד רואה בנשמה משהו אחר לחלוטין. אפשר לראות את המושג נשמה כמושג דתי ואפשר לראות אותה בהשקפה אחרת לחלוטין, אפשר לראות שימושים במושג בדת, בספרות, בכתבי עת, בשפה ועוד.

 

נשמה יכולה להיות למעשה העובדה שהאדם חי – כל אדם חי הוא נשמה, או במילים אחרות מה שמבדיל את הגוף שלו ממי שהוא באמת, מהרוח שלו אם נציג את זה בצורה הזאת. זה לא משהו פיזיקלי – משהו רוחני, משהו שאנחנו לא יכולים להסביר במילים או אפילו לחשוב עליו עם המוח. זה גם יכול להיות משהו תודעתי, היכולת של אדם להתבונן, לחשוב, לתפוס דברים – האישיות שלו – גם היא הביטוי לנשמה.

 

יש גם את הגישה שרואה בנשמה ישות עצמאית לחלוטין, חלק נפרד מן הגוף, וכאשר האדם מת, הנשמה יוצאת וממשיכה להתקיים ואף יכולה להמשיך את הגלגולים שלה בגוף אחר – היא לא באמת תלויה בגוף, היא רק צריכה להשתמש בגוף על מנת לבוא לידי ביטוי. ועל פי הגישה הזאת, אנחנו יכולים להתגלגל במשך דורות רבים – אך הנשמה, תהיה אותה נשמה. אז אם מי באמת מתקשרים לפי תקשור?

 

בגישות של תקשור, התקשור נעשה עם נשמות המתים שעדיין קיימות, עדיין חיות. הן אף פעם לא עוזבות, ואפשר ליצור איתן קשר, אפשר להגיע אליהן. אך זה לא אומר כמובן שאפשר להגיע לכל נשמה – הרבה מאוד פעמים תקשור לא מצליח מסיבות רבות מאוד שיכולות לצוץ – וחשוב להבין בדיוק למה. זה יכול להיות בגלל חוסר שיתוף פעולה וזה גם יכול להיות בגלל שהנשמה לא נוכחת במקום.