אסטרולוגים נותנים לכם ייעוץ טלפוני בשיחה ישירה 24 שעות ביממה 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

 

אסטרולוגיה היא תחום הקיים עוד מימי קדם, והיה מצוי בתרבויות השונות מסביב לעולם – אסטרולוגיה בבלית, מצרית, יהודית, הודית, סינית ועוד. אסטרולוגיה היא חוכמת הכוכבים, והיא עושה שימוש בחישובים מדויקים של מצב הכוכבים ברגע נתון על מנת להשליך מהם על המציאות העכשוית וללמידה שלהם.

בעבר, אסטרולוגיה ואסטרונומיה היו תחום זהה ובלתי נפרד אחד מן השני – ואסטרולוגיה הייתה נחשבת לתחום מחקר מדעי לכל דבר, שכן, אסטרולוגיה עושה שימוש בחישובים מדויקים של תזוזת הכוכבים, והיא תחום שנחקר במשך שנים רבות על ידי אנשים רבים במהלך ההיסטוריה – ולמעשה תוצאה של מחקר מקיף. אולם כיום, אסטרולוגיה אינה נחשבת למדע כיוון שהיא נתפסת כדבר מיסטי ולא מדויק.

אך מה שבאמת מבדיל אסטרולוגיה מאסטרונומיה היא שאסטרולוגיה רואה את ההקשר בין הכוכבים אלינו, בני האדם, ואל היקום שלנו, בצורה הנוגעת לחיינו באופן אישי – האסטרולוגיה משתמשת בכוכבים כמקרא מפה, כמילון – דרך לפרש את המציאות בה אנחנו חיים. האסטרונומיה, עוסקת בכוכבים ברמה הטכנית – ולא מתעסקת בשאלות בהן האסטרולוגיה מתעסקת.

אסטרולוגיה כיום משמשת כשיטת ייעוץ וטיפול – אסטרולוגיה היא למעשה גורם עליון איתו ניתן להתייעץ בכל שאלה שיש לנו – האסטרולוגיה מאפשרת לנו לקבל פרספקטיבה שונה על היקום והחיים שלנו, פרספקטיבה מאוד מיוחדת. שאלת האמיתות של האסטרולוגיה אינה רלוונטית, כיוון שאת המציאות אנחנו בוחרים לנווט. אין אנחנו צריכים לראות באסטרולוגיה כחיזוי העתיד וחריצת הגורל שלנו – אלא כפתח לנתיב מסוים בחיים שלנו.

האסטרולוגיה באה לתת לנו אפשרות לנווט את החיים שלנו בדרך שונה מזו שנהגנו עד כה. היא עוזרת לנו לייחס יותר חשיבות לכל דבר ודבר שקורה בעולם, היא גורמת לנו להפסיק לראות את הדברים כמובנים מאליהם. המציאות היא מונח סובייקטיבי – לכל אדם מציאות אחרת – ועל כן אין כאן באמת אמת – המציאות היא הדרך בה אנחנו בוחרים לנתב את החיים שלנו ואת המסלול בו אנחנו צועדים.

באופן טבעי אנחנו פשוט פועלים בחיים מתוך הרגלים, בלי מחשבה מיוחדת לגבי כל דבר שאנחנו עושים. האסטרולוגיה מאפשרת לנו לחשוב יותר לעומק על הפעולות שלנו, ולאפשר לחוכמת הכוכבים לנתב לנו את החיים – אנחנו למעשה מסתמכים על הכוכבים שינתבו אותנו לדרך הטובה והנכונה בחיים שלנו – ובכך אנחנו משפיעים על העתיד שלנו.