אסטרולוגים מנוסים עם וותק ושם עונים לכם על כל השאלות בשיחת טלפון 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

רבים נוטים לקשר אסטרולוגיה לנוכלות. אסטרולוגיה היא אינה מדע וזה נכון עובדתית – היא גם לא מתיימרת להיות תחום מדעי, שכן מדע אינו עוסק בשאלות פילוסופיות אלא בשאלות טכניות, במחקרים ובהסקת מסקנות. לשאלות פילוסופיות וקיומיות אין מקום במדע שכן אי אפשר לחקור אותם ולעמוד אותם כמותית (לפחות כרגע) ולכן הם נושאים לא רלוונטים מבחינה מדעית.

 

על כן, אנשים ממהרים להסיק כי העובדה שאסטרולוגיה אינה מדע הופך אותה למדע בדיוני – לתחום התלוש מהמציאות שנועד לשם שרלטנות – שכן אין לאסטרולוגיה בסיס מחקרי. אך אם כך הדבר, מדוע הדת אינה נחשבת לשרלטנות, הרי גם היא רחוקה מאוד מן המדע – האם אנשי הדת הם שרלטנים שמטרתם לסחוט אנשים? ברור שלא.

 

יציאת מתוך נקודת הנחה שאדם שבוחר לראות את המציאות בצורה שונה הוא שרלטן היא שגויה. שרלטן הוא אדם העוסק בתחום שאינו מאמין בו בעצמו, ועושה זאת רק לשם סחיטה ורמאות. הוא לא פועל מתוך אמונה אמיתית, אלא ממציא שקרים – שהם שקריים גם לגביו – ועושה שימוש ציני באמונות עליהן הוא מתבסס ובחולשות של הפונים אליו.

 

אדם שמאמין באמונה שלמה בדרך שלו ועושה בה שימוש על מנת לעזור לאחרים, הוא אינו שרלטן. למעשה, היעילות של המיסטיקה, אסטרולוגיה ותחומיה השונים היא תלויה באמונה בדבר – כמו בכל דבר אחר. גם האמינות של המדע תלויה באמונה במדע – ועבור אדם שאינו מאמין במדע המדע הוא פשוט לא נכון. על כן, אסטרולוגיה היא אמת אם תבחרו להאמין בה.

 

אסטרולוגיה אינה יוצרת את המציאות, אתם אלה שיוצרים את המציאות בעזרת האסטרולוגיה. בכל רגע נתון יש לנו אלפי אפשרויות לבחור, אלפי נתיבים ללכת בהם – גם בתחום מכניקת הקוונטים בפיזיקה דנים בעיקר על הסוגיה הזאת – בכל רגע נתון יש לאדם אינסוף נתיבים בהם הוא יכול ללכת. כל צעד שנעשה – הוא גורלי ובעלי השלכות שונות לחלוטין מהשני לו.

 

כל שינוי קטן במציאות שלנו עשוי להיות בעל השלכות מאוד גדולות על חיינו. והשאלה העיקרית היא – איך אנחנו בוחרים לנתב את המציאות שלנו – האם אנחנו פשוט הולכים לתת לדברים לקרות בספונטניות, או שננסה לנווט אותה בדרך יותר מיוחדת ושקולה – כמו למשל בדרך של אסטרולוגיה. ברגע שנתייחס לאסטרולוגיה ברצינות, המציאות שלנו תנותב בדרכה – ואז – תהיה אמת.