נומרולוגים מומחים נותנים לכם ייעוץ טלפוני בתחום הנומרולוגיה:

1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-9163975

 

הנומרולוגיה הקבלית אינה עוסקת רק במספרים, אלא גם באותיות ובהקשרן למספרים. בנומרולוגיה הקבלית כמו בנומרולוגיה בכללי, ניתן להסיק המון ולהבין המון מידע אך ורק דרך המספרים והאותיות. המספרים והאותיות חושפים אותנו לעולם רחב מאוד, בו לכל מספר ואות משמעות מיוחדת – אישיות מיוחדת – חוזקות, חולשות, יתרונות, חסרונות – כל מה שכרוך בזה. המספרים והאותיות באים ללמד אותנו כלכך הרבה דברים שלא ידענו על עצמינו ועל העולם מסביבנו. המספרים והאותיות הם שפה בפני עצמה, שפה שעוד לא למדנו לדבר – וברגע שנלמד – נבין איזה עוצמה יש להם, ועד כמה הם משמעותיים בחיינו. לדעת נומרולוגיה זה באמת קריטי עבורנו, עבור העתיד שלנו, הייעוד שלנו וההצלחה שלנו בכל תחום אשר נרצה.

 

הנומרולוגיה בבסיסה מבוססת על המידע המתקבל מההתבוננות באותיות העבריות של האלף-בית העברי. כל אות מכילה בתוכה מקור אנרגיה, אנרגיה שונה אחת מהשנייה. כל אות היא ייחודית במינה, ויש לה כוח נסתר ומסתורי. ברגע שאנחנו מצרפים מספר אותיות, נוצרת אנרגיה מסוג חדש ומיוחד אף עוד יותר. בכוחן של סוד האותיות נברא העולם, בכוח ההגייה שלהן, הצליל שלהן, הכוח שלהן נוצר מהכוח אל הפועל. ובעזרת הכוח הזה אנחנו נשתמש בשביל להבין את עולמנו.

 

לכל אות בנומרולוגיה יש מקבילה מספרית – “צל” שמשלים אותה בצורה נסתרת, וזה נוצר באופן מופתי ומופלא. האדם הממוצע לא יבין את תורת הנסתר, ומבחינתו, לא יראה שום דבר מיוחד באות. לא יראה את המשמעות שמסתתרת מתחת לאותיות ולמספרים, אך מאוד מומלץ להכיר את העוצמה הכלכך גדולה שבחיבור האותיות, וזאת כדי להבין את הפוטנציאל האנושי בתוך שמו של האדם, מיהו האדם, מה היעוד שלו בחיים? מה הוא צריך לעשות? לאן הוא צריך לפנות?

 

שמו של כל אדם לא ניתן לו סתם. לכל דבר בחיים יש סיבה ומשמעות עמוקה, וגם לדברים שנראים לנו הכי שטחיים, עומדת מאחוריהם תורה שלמה ומורכבת, פני הדברים הם הרבה יותר עמוקים ממה שהם נראים. אפשר לקבל מידע מכל אות באופן נפרד – על ידי שימוש במקבילה המספרית שלה. כל אות מייצגת דבר אחר לחלוטין, אישיות אחרת לחלוטין. אך ברגע שמתחילים לחבר את האותיות, אנחנו מגיעים לכוחות חדשים – אנרגיות שלא היו קיימות. אנרגיות ייחודיות במינן שקיימות אצל כל אחד ואחד מאיתנו באופן ייחודי ויש להבין כיצד להשתמש בהן לטובתנו.

 

על כל שם ועל כל מספר אפשר להסתכל במספר רחב של מישורים – במישור הבריאותי – כיצד צירופי האותיות ישפיעו על בריאותנו, כיצד עלינו לדאוג לבריאותנו? במישור הרגישי והזוגי – כיצד האותיות משפיעות על הרגשות שלנו, אילו בני זוג עלינו לבחור, מהן תכונות האופי המתאימות והחשובות לנו באמת? במישור השכל והראציונלי – מה מתאים לנו לעסוק? באיזה תחומים אנחנו חזקים ובאילו פחות? במישור הנפשי והרוחני – מה מתאים לנו יותר ומה פחות? במישור הכלכלי, העסקי, החברתי, המשפחתי ועוד..