פיתרון חלומות ממיסטיקנים מומחים וחוזי עתידות:

1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

 

החלומות שלנו הם דבר מרתק ביותר, דבר מופלא ומסתורי שקשה לנו הרבה פעמים להבין. מעטים הפעמים שאנחנו באמת זוכרים את החלומות שלנו לעומק, והרבה מאוד פעמים אנחנו יכולים לשכוח את החלום בדיוק לאחר דקה אחרי ההשכמה. החלומות שלנו הם דבר מעורב, הם יכולים להיות טובים מאוד, אך הם גם יכולים להיות הסיוטים הכי גדולים שלנו – הדברים שעושים לנו הכי נורא.

 

קשה מאוד להחליט מהם בדיוק החלומות שלנו, ויש הרבה מאוד גישות של פירוש חלומות שהמשותף להן הוא חקר פירוש החלומות. הרבה מאוד אנשים נוטים לא לייחס יותר מדי חשיבות לחלומות, אך למעשה, לחלומות יש משמעות הרבה יותר עמוקה ממה שנדמה – וחלומות בהחלט יכולים לספר לנו הרבה מאוד על עצמנו ועל המציאות שלנו, ולכן, חשוב מאוד להבין את התחום של פירוש חלומות.

 

גם תינוקות וגם בעלי חיים חולמים, ולא רק אנחנו. במהלך החלום, העיניים זזות בקצב מהיר, מה שקורה גם אצל בעלי חיים ותינוקות ומוכיח את הטענה. למעשה, כשאנחנו חולמים אנחנו חושבים שאנחנו באמת צופים במאורעות פנים מול פנים, ומהסיבה הזאת העיניים שלנו מתחילות לזוז מהר מאוד בזמן החלימה. הרבה מאוד ניסו להבין את התחום של פירוש חלומות לעומק, אך מעטים הצליחו להבין.

 

פרויד למשל, היה מהראשונים שחקרו את התחום של פירוש חלומות בצורה מדעית. אומנם הגישה של פרויד היא גישה שהרבה מאוד חולקים עליה, אך פרויד הביא למהפכה בגישה אל כל הנושא של פירוש  חלומות. עד פרויד, לא חקרו את החלומות בצורה מדעית, אלא בצורה רוחנית יותר. פרויד טען שהחלומות שלנו הם הביטוי של היצרים שלנו, של הרגשות שלנו, של הדחפים שלנו.

 

על פי פרויד, בגלל שאנחנו כל-כך מתאמצים להסתיר את הרגשות האמיתיים שלנו והדחפים האמיתיים שלנו, גם בחלום המוח שלנו מסתיר אותם מאחורי סימבולים. מהסיבה הזאת, אנחנו לא רואים את החלומות שלנו במפורש, אלא אנחנו רואים סימבולים שמייצגים בעצם את מה שאנחנו באמת חושבים ומרגישים. אך הרבה מאוד חולקים על גישה זו של פירוש חלומות, וטוענים כי לחלומות משמעות אחרת.