חיזוי העתיד שלכם באמצעות קלפי טארוט, חייגו לפרטים 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

 

קלפי טארוט המפורסמים, הם אותם קלפי טארוט קדומים שהתפתחו באירופה במהלך המאה ה-15 ששימשו תחילה למשחק שהיה דומה מאוד למשחק ברידג’ המוכר לנו. קלפי טארוט צברו במהרה פופולריות רבה בקרב האוכלוסייה, ומיתוסים רבים הופצו לגביהם, בין האמונות המפורסמות ביותר לגבי קלפי טארוט הייתה האמונה ביכולות הניבואיות של קלפי טארוט.

 

אנשים רבים, שביקשו לדעת את עתידם, וביקשו לדעת מה יעלה בגורלם, הגיעו אל מתקשרים שעסקו בכך בסתר, על מנת לשמוע את סודות הקלפים – מה אומרים עליהם קלפי הטארוט, איך יראה העתיד שלהם, לאיזה כיוון הם הולכים. העתיד, הוא דבר בלתי נתפס עבור המוח האנושי, והסקרנות הגדולה של בני האדם תמיד הובילה אותם לשאוף לחשוף את הנסתר, את הלא נודע.

 

גם כשאנשים ידעו שאסור לחשוף את העתיד, זה לא מנע מהם להגיע לפתיחת קלפים ולשמוע את עתידם. אפילו החלטות מדיניות והחלטות ברמה החברתית והלא אישית נעשו תוך התייעצות עם קלפי טארוט, שכן מאז ומתמיד ראו בהם בעלי השפעה רבה ולקחו את מה שיש להם לומר בכובד ראש ובתשומת לב רבה.

 

קלפי טארוט הם קלפים שמאוד מותאמים לאותה התקופה – אירופה של המאה ה-15. אנחנו יכולים להבחין כי הדמויות המצוירות על הקלפים הם דמויות מפתח שהיו בחברה אז, בין אם זה הקוסם, הכוהנת, הכוהן, הנזיר, הנזירה – דמויות שמאוד מזוהות עם החברה הנוצרית, עם הכנסיה ששלטה אז באותה תקופה. אלה היו דמויות משמעותיות מאוד בחיים של כל אחד ואחת.

 

דמויות אלה השפיעו באופן ישיר או עקיף על החיים של כולם, והיוו השפעה כזו או אחרת על החיים של כל פרט ופרט. ניתן היה לומר, שרוב הפרטים חיו חיים דומים זה לזה – בתלות במעמד שלהם. המעמד אליו האדם נולד היה לרוב המעמד בו ימות – וניתן היה לומר שאז באותה התקופה, הגורל היה נחרץ ביום היוולדו של האדם, ועל כן, הקריאה בקלפי טארוט נעשתה בהתאם לכך.