אסטרולוגים וחוזי עתידות וקוראים בכוכבים גם בטלפון:

1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

מהו מקומה של אסטרולוגיה בחיינו, ומדוע היא כה נחוצה בעבורנו? ובכן, אסטרולוגיה היא מבין התחומים העתיקים ביותר, והיא בעבר הייתה נחשבת לתחום מדעי לכל דבר ועניין. מאז ומתמיד עסקו בני האדם באסטרולוגיה ולמדו את חוכמתם של הכוכבים. אסטרולוגיה היא תחום שמאז ומתמיד עורר את סקרנותם של בני האדם, והוביל אותם להמשיך לחקור ולגלות דברים נוספים.

 

גם במצרים ויוון העתיקה, ניתן למצוא הרבה מאוד עדויות לעיסוק באסטרולוגיה. בני האדם השתמשו באסטרולוגיה על מנת לחזות את העתיד, להתכונן למלחמות, לנתח את האישיות, לרפא ממחלות, למצוא זיווג ועוד, וכיום, ישנן מדינות ותרבויות בהן אסטרולוגיה היא חלק בלתי נפרד משגרת היומיום, ואנשים רבים רואים באסטרולוגיה חשיבות גדולה מאוד.

 

אסטרולוגיה היא מבין הדרכים הטובות ביותר לנתח את האישיות של בן אדם, להבין את עצמנו לעומק, להבין איפה אנחנו חלשים ואיפה אנחנו חזקים, מה אנחנו עושים טוב ומה לא, מה כדאי לנו ללמוד, מהן החוזקות והוחלשות שלנו, עם מי כדאי לנו לצאת, איזה צדדים בנו כדאי לנו לשפר ועוד. אסטרולוגיה היא המפתח להגיע אל ההגשמה העצמית ואל האור.

 

אסטרולוגיה מבוססת על מחקר מדויק של תנועות הכוכבים ולמידת המשמעויות של יצירת הזוויות בינהם לבין כוכבי הלכת. אסטרולוגיה מוצאת קשר ישיר בין המציאות שלנו והתרחישים שקורים בחיים שלנו לבין תנועתם של גרמי השמיים. לתנועה של הכוכבים השלכות רבות, לא רק על ההווה אלא גם על העבר והעתיד – ובעזרת הכוכבים ניתן לחזות מה יהיה בעתיד.

 

אסטרולוגיה עושה שימוש במפות שמיים – מפות שמתארות באופן מדויק את מצבם של גרמי השמיים בזמן נתון, ומכאן ניתן להסיק לגבי החיים האמיתיים דברים רבים, בין אם זה איך יראה השבוע שלנו, איך יראה היום שלנו, ואיך יראו הקשרים שלנו עם אנשים אחרים. מהסיבה הזאת, אסטרולוגיה היא דרך מאוד אפקטיבית על מנת למטב את החיים שלנו בצורה הטובה ביותר.