בחירת שם לנולד ולתינוק שלכם בייעוץ טלפוני דרך נומרולוגים מקצוענים לפרטים חייגו 1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

בחירת השם לתינוק היא בהחלט אחת הפעולות הכי לא פשוטות שיש. הורים יכולים להתלבט ולהתווכח במשך חודשים על שם מתאים לתינוק, עוד לפני שבכלל נולד. המשמעות של השם הפרטי לפי נומרולוגיה היא הרבה יותר גדולה ממה שאנחנו נוטים לייחס. לפי נומרולוגיה, השם של האדם הוא כל הגורל של האדם – וברגע שאנחנו נותנים לתינוק שם, אנחנו חורצים את גורלו באופן מסוים.

 

מהסיבה הזאת, יש להשקיע הרבה מאוד מחשבה בשם הילוד – שכן אנחנו יכולים להשפיע באופן ישיר על העתיד של הילד שלנו בעזרת בחירה נכונה של שם, ובדיוק מהסיבה הזאת, חשוב מאוד לפנות לייעוץ נומרולוגי לפני שבוחרים שם לילוד. חשוב מאוד להבין על פי נומרולוגיה האם השם מתאים עבור הילד או שלא. זה מתחיל באינטואיציה, ובמה שמרגיש לנו לנכון – אך כמובן שיש לבדוק את הדברים לעומק.

 

עוד דבר, שעל פי נומרולוגיה חשוב מאוד לקבוע את השם של התינוק לאחר לידתו, ולא לפניה. אנחנו חייבים לראות קודם כל את הילד, לפני שאנחנו קובעים את שמו המתאים ואת הגורל שלו. כשקובעים שם מתאים לילוד על פי נומרולוגיה יש לקחת בחשבון את יום הלידה ותאריך הלידה שלו וכמו כן גם את מספר הגורל שלו – מה שעוד יותר מגביר את החשיבות של מתן שם אחרי הלידה ולא לפניה.

 

מספרי הגורל הם המספרים החשובים ביותר שיש לכל אדם – והם מה שקובעים הכל על האדם – האישיות שלו, תכונות האופי שלו, במה הוא יהיה טוב, במה הוא יהיה פחות טוב, מה הוא יאהב, במה יתאים לו לעסוק, מה יתאים לו ללמוד, מי יתאים לו מבחינה זוגית וכדומה. מהסיבה הזאת, חשוב לקחת בחשבון את מספר הגורל של הילד לפני שאנחנו נותנים לו את השם שלו.

 

כל אות ואות על פי נומרולוגיה היא עולם ומלואו וחשוב שסכום האותיות בשם הילד יהיו תואמות למספר הגורל שלו וישלימו את המפה הנומרולוגית שלו באופן הטוב ביותר. הילד שלנו צריך את מיטב התכונות החיוביות, מיטב החוזקות והאנרגיות הגבוהות על מנת שיהיה לו העתיד הטוב ביותר. מה גם, חשוב מאוד לכלול לפחות את אחת מאותיות או מספרי החודש ותאריך הלידה בשם הפרטי.