אסטרולוגיות ואסטרולוגים יועצים לכם בטלפון 24 שעות ביממה ונותנים לכם תחזית מדויקת מהכוכבים

1901-729-763
או שלחו הודעה וואצפ:
050-9163975

 

הרבה אנשים שואלים את עצמם באיזה קריירה כדאי להם לבחור? איזה כיוון כדאי לנו לבחור? מה המשמעות שלנו, מה המהות שלנו בחיים? איפה אנחנו רוצים לראות את עצמינו בעוד כמה שנים? כל זאת ועוד הן שאלות שאנשים שואלים את עצמם על בסיס יומיומי. אנחנו שואלים ומתייעצים עם המשפחה, אך נראה שהתשובות אף פעם אינם מספקות, ותמיד אנחנו נותרים עם תחושה ריקה של חוסר וודאות. וכאן בדיוק האסטרולוגיה נכנסת לתמונה – לאסטרולוגיה יש בדיוק את התשובות לשאלות הללו – לאיזה כיוון עלינו לפנות בחיים, מה הפוטנציאל העסקי שלנו, במה אנחנו חזקים ובמה פחות, ועוד שלל תשובות לשאלות שצצות בנו מעת לעת.

 

אז מה המזל שלנו אומר על העתיד שלנו בקריירה על-פי האסטרולוגיה?

 

מזל טלה

טלה הוא לא בן אדם כל-כך יציב, יש נטייה לדברים להמאס עליו בקלות, ויש לו נטייה להשתעמם בקלות. הוא אוהב להחליף מהר מאוד דברים, להתחדש תמיד בטכנולוגיות החדשות ביותר, להיות ראשון לפני כולם להתנסות בדברים. לא מניח לדברים להתיישן, אוהב להתפטר מהר מחפצים. יש לו חוש עז להרתפקנות, מתאים לו להיות עצמאי. תמיד מנסה לפתח כישורים חדשים ולרכוש מיומנויות חדשות. תמיד מחפש לגדול ולהתפתח, מציב לעצמו אתגרים חדשים ואוהב לסמן בסוף וי. תמיד מנסה לפרוץ קדימה. אוהב כסף, לא מוותר בקלות. נלחם על העקרונות שלו ועל מה שהוא רוצה. כדאי לפעול בשיקול דעת ובמחשבת תחילה.

 

מזל שור

לבני מזל שור יש  חוש אסתטי רב. הם אוהבים ניקיון, סדר ודיוק. בני מזל שור הם אומנותיים ויצירתיים מאוד, אוהבים לשמור על הרכוש שלהם לעצמם, אוהבים לטפח את עצמם ואת ממונם. חשוב להם לשמור על יציבות כלכלית, לא אוהבים להיות במצב של חוסר וודאות לכן תמיד פועל בשיקול דעת רב וברצינות יתרה. מתאים לו לבצע השקעות בתחומי הנדל”ן והדיור. לא אוהב שינויים קיצוניים וסכנות גדולות מדי.

 

מזל תאומים

בני מזל תאומים מתאפיינים בסקרנות מאוד גדולה, ביצר לחקור, לדעת, להבין דברים לעומק, לגלות דברים חדשים, תחומים חדשים. יש להם ראש מאוד פתוח ויכולת ללמוד מקצועות שונים ומגוונים. הם אנשים מאוד יצירתיים, ואוהבים תמיד להרחיב את הדעת שלהם. הם לא חומריים, לא מתחברים לחומר, לא רודפים אחר כסף רב – יותר מעדיפים את העומק, את המחשבה, את הרוחניות. אוהבים לקחת את העולם באיזי, לא אוהבים לחץ. הם לא ישקיעו כסף על מותרות ותמיד ינסו לחסוך. משתעממים בקלות מעבודה רגילה, לא מתאים להם להיות שכירים. לא מתאים להם לעבוד עם כספים ובתחום העסקים, מאוד כדאי להם לעסוק במה שהם באמת אוהבים, בעבודה עם שליחות והגשמה עצמית.