קלפי טארוט במקום להיפגש עם מיסטיקן ומומחית בקלפי טארוט חייגו עכשיו לשירות טלפוני:

1901-729-763
או שלחו הודעה בוואצפ:
050-9163975

ארבעת היסודות – ארבעת אבני הבניין של היקום כולו – המרכיבים הבסיסיים ביותר של כל חומר על פני היקום – מים, אש, אדמה ואוויר, הם הבסיס להבנה של כל התהליכים המתרחשים בחיים וביקום – הם הבסיס להבנה של בני האדם ושאר היצורים החיים, וכמו כן הם הבסיס להבנה של עצמנו – מי אנחנו, מה החוזקות שלנו, מה החולשות שלנו, מה מניע אותנו – מה גורם לנו לקום בבוקר? מה גורם לנו לבסס את העמדות שלנו? מה גורם לנו לפעול בצורה שאנחנו פועלים?

 

חשוב מאוד להכיר את ארבעת היסודות לעומק, שכן לכל יסוד הקסם שלו, ולכל יסוד התכונות אופי שלו, וזה בא לידי ביטוי הן בתחום של טארוט – שכן קלפי טארוט של הארקנה הקטנה  מחולקים גם הם לארבעה יסודות – מים, אש, אדמה ואוויר. אך גם תחומים שונים שאינם טארוט עושים שימוש נרחב מאוד במושג ארבעת היסודות ואלה מהווים מרכיבים בסיסיים לתאוריות רבות.

 

כאשר אנחנו ניגשים לקרוא בקלפי טארוט, עלינו להבין היטב את תכונות האופי ואת המאפיינים הייחודים של כל יסוד ויסוד, שכן כל יסוד שונה מאוד בתכונותיו ובמהותו משאר היסודות. כל יסוד מייצג עולם שונה של אחרים ובסיס שונה, מרכיב אישיות שונה לגמרי, ואנרגיה שונה לגמרי.

 

הקריאה בקלפי טארוט היא למעשה אומנות – אנחנו משתמשים בקלפי הטארוט בשביל להבין את המציאות האישית שלנו, אנחנו צריכים לחפש את עצמנו בתוך הקלפים, ואיפה החיים שלנו נכנסים לסיפור – איך הקלפים מציגים את החיים האישיים שלנו, ומה ההשלכות היוצאות מכך. זה לא דבר של מה בכך. הפרשנות של קלפי טארוט היא מאוד ייחודית ומיוחדת, והייעוץ שקלפי טארוט נותנים לנו, השקפת העולם שקלפי טארוט נותנים לנו, הם ללא ספק ייחודיים מאוד.

 

הקריאה בקלפי טארוט היא מסע – מסע פנימי ועמוק מאוד, שמראה לנו צדדים רבים בתוכנו. צדדים שקשה לנו לראות, קשה לנו להיות אובייקטיביים לגביהם. קשה לנו להיות כנים עם עצמנו. קלפי טארוט באים להציג לנו את המציאות כפי שהיא, את האמת כפי שהיא – בלי מסיכות, בלי טישטושים. הם מראים לנו כיצד אנחנו נוהגים, והדרך שבה אנחנו נפעל לאחר מכן תלויה רק בנו.