רוצים הגנה מפני רוחות רעות? חייגו 1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

החיפוש אחר ייעוד, מטרה ומשמעות העסיק את האדם מאז ומתמיד. שאלת הקיום היא דבר שצף אצל כל אדם – איך נוצרנו, מה גרם לנו להיות פה, מה המטרה שלנו? מה אנחנו בעצם אמורים לעשות עם החיים שלנו? האם יש לנו מטרה מסוימת, או שאין לנו בכלל מטרה? הרבה מאוד פעמים אנחנו יכולים לפקפק במציאות בה אנחנו חיים, לפקפק במהות שלנו, במטרות שלנו – אך האם זה באמת משהו בשליטתנו?

 

האם באמת יש לנו מטרה מסוימת לשמה הגענו לכאן? האם הכל כתוב מראש, או שהכל בכלל נתון של בחירתנו? ובכן, התשובה לכך היא אומנם לא חד משמעית, אך מה שבטוח – הרבה מאוד ממה שהולך לקרות לנו כבר הוכתב מראש, ואנחנו בהחלט יכולים גם לדעת זאת. חכמי הקבלה היהודית עוד מימי קדם מצאו את ההקשר שבין השמיים, החודשים והמזלות של האדם וכך התפתח התחום של אסטרולוגיה קבלית.

 

הרבה מאוד אנשים שחיפשו את המטרה שלהם, את הייעוד שלהם, שרצו לקבל תשובות – מי אני? מה אני מחפש בעולם? מה המטרה שלי? למה הגעתי לכאן? הצליחו בסופו של דבר לקבל את המענה המדויק ביותר – וכל זה רק בעזרת הכוכבים והשמיים. למעשה, חכמי הקבלה מצאו את ההקשר שיש בין חודשי השנה – הירח והשמש למה שעולה בגורל של האנשים, ומכאן שם המזלות מזלות.

 

המקור של אסטרולוגיה קבלית הוא בעיר בבל העתיקה שנמצאה בפרס, והיא התבססבה על הקשר בין תזוזתם של גרמי השמיים וההשפעה שלה על כדור הארץ עצמו – על התרחישים והמאורעות, על האופי של בני האדם, על הצמחים, על יצורים חיים אחרים ועוד. למעשה, חכמי הדת מצאו הקשר בין כל מה שקורה כאן על כדור הארץ לבין מה שמתרחש בשמיים, בגרמי השמיים ובכוכבים.

 

גם על פי אסטרולוגיה קבלית, קיימים אותם המזלות אותם אנחנו מכירים, וגם אותם מאפיין חודש מסויים, ולכל אחד מהם תכונות מסויימות שייחודיות לו, וניתוח אישיות שונה שמתאים לו. באופן הזה, אפשר לדעת הרבה מאוד על בן אדם – וזאת רק על פי החודש שהוא נולד בו, שיכול לספר לנו הרבה מאוד על מי שעומד מולנו, על מה יעמוד בגורלו, מי הוא יהיה ומה באמת המטרה שלו בחיים.