רוצים ייעוץ מאסטרולוגים מומחים? חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

אסטרולוגיה היא תחום עתיק יומין שהתפתח במקביל בעשרות מקומות מסביב לעולם. אנשים רבים התעניינו מאז ומתמיד בכוכבים וניסו לגלות את נסתרי העצמים המסתוריים שנמצאים בשמיים. אנשים ערכו תצפיות ארוכות ומחקרים ארוכי שנים שנמשכו על גבי דורות. תרבויות שונות פיתחו לעצמן אסטרולוגיות המתאימות לחיים באותו המקום – גישות אסטרולוגיה רלוונטיות לחיים המקומיים.

 

האסטרולוגיה רואה קשר ישיר בין מצב הכוכבים ביום היוולדנו אלינו – אל מי שאנחנו, אל האופי שלנו, אל החוזקות והחולשות שלנו, אל העתיד שלנו. האסטרולוגיה נותנת לנו פרספקטיבה מיוחדת איתה ניתן להתייעץ בכל עת לפני כל החלטה גורלית – האסטרולוגיה יכולה להכווין אותנו ולנווט אותנו במהלך חיינו אל כיוון האור וההגשמה העצמית והיא כלי עזר שניתן להעזר בו בכל עת.

 

אסטרולוגיה סינית היא תחום שהתפתח במקביל לשאר גישות האסטרולוגיה בסין העתיקה, ומאז ועד היום היא מהווה חלק מאוד משמעותי בחייהם של הסינים. לפני ההחלטות החשובות ביותר בחיים כמו זוגיות, לימודים, קריירה ועוד הסינים בודקים מה האסטרולוגיה אומרת לגביהם. בנוסף לכך, הסינים רואים במזלות האסטרולוגיים חלק בלתי נפרד מן העתיד שלהם וגורם ישיר המשפיע על הגורל שלהם.

 

על פי אסטרולוגיה סינית, לכל מזל יש ייעוד אחר, תכונות אופי שונות, מעלות וחולשות, גורל שונה ואנשים אחרים שמתאימים להם מבחינת שותפיות, זוגיות ועוד. על כל אדם להבין את המזל שלו ולהשתמש בידע הזה על מנת לנווט את עצמו למקומות טובים יותר, על מנת לנקוט באמצעים הנכונים וללכת בדרך הישר בחיים.

 

לפי האסטרולוגיה הסינית, קיימים גם 12 מזלות כאשר כל מזל מייצג חיה אחרת – חולדה, שור, נמר, ארנבת, דרקון, נחש, סוס, כבשה, קוף, תרנגול, כלב וחזיר. כפי שצוין, לכל חיה תכונות אופי, תקופות, עונות שנה, ימים ועוד. בנוסף למזלות, מצטרפים גם האלמנטים – עץ, אש, אדמה, מתכת ומים, שגם להם יש השפעה נפרדת והם מוסיפים לתכונות של החיות במזלות.