אסטרולוגיה וכל התחזיות מהכוכבים בטלפון 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

עניין מאוד מהותי כשמדברים על אסטרולוגיה הוא מעברי הכוכבים. מעברי הכוכבים הם חלק מאוד קריטי בעל השפעה גדולה בתחומי אסטרולוגיה – והם למעשה מה שעוזר לנו לבנות את ההורוסקופ היומי, השבועי והשנתי. כוכבי הלכת עוברים בין קבוצות המזלות השונים, וכמו שידוע לנו, לכל כוכב לכת יש את התחומים והמאפיינים אותם הוא מייצג, ומיקומו בקבוצות המזלות השונים מביא איתו השפעה ומשמעות.

 

מפת אסטרולוגיה היא המפה האישית לכל אדם שמייצגת את מצב השמיים בזמן הלידה של האדם. היא למעשה נותנת לנו תמונה של השמיים באותו הרגע שהאדם נולד – ולכן, היא נותנת לנו תרשים מדויק, שבעזרתו ניתן לאבחן ולפענח כל דבר לגבי האדם. למעשה, ניתן לקבל תחזית מדויקת של העתיד של האדם, של התכונות והאופי של האדם, ובכך, אנחנו יכולים ללמוד הרבה מאוד על עצמנו.

 

את אותה מפת אסטרולוגיה אנחנו נושאים עמנו כל חיינו, והיא תלווה אותנו בכל שלבי החיים, לכל אשר נלך – אפילו שכוכבי הלכת ממשיכים את המסלול שלהם ומצב גרמי השמיים תמיד נמצא במצב של שינוי ומבצעים את אותם המחזורים. המעברים באסטרולוגיה, הם אותם הקשרים המיוחדים שנוצרים בין כוכבי הלכת במפה שלנו.

 

לכל מעבר יש משמעות מיוחדת לו, ולכן, חשוב מאוד להבין את המשמעות של כל מעבר. ככל שנבין את המשמעות של כל מעבר יותר טוב, ככה נבין את התרחישים בחיינו בצורה הרבה יותר טובה, וכך גם נבין את עצמנו בצורה הרבה יותר טובה. משמעות המעברים אינה רק משמעות אישית, אלא גם משמעות קולקטיבית, והיא יכולה להשליך על עוד הרבה מאוד דברים – לא בהכרח רק על בני אדם.

 

מעברים יכולים להמשך כמה שניות, כמה שעות, כמה ימים ואף כמה שנים – שכן יש סוגים שונים של מעברים. ככל שנתבונן יותר במעברים שלנו, כך נבין יותר טוב ויותר לעומק כיצד עלינו להתמודד עם המשברים השונים, ולמה בכלל הם נובעים. נוכל להבין כיצד למנוע את המקרים הבאים, ומאין נובעות הצרות שלנו. מהסיבות האלה, מפת אסטרולוגיה היא דבר מאוד מועיל והיא למעשה הבסיס של הבסיס באסטרולוגיה.