תחזית אסטרולוגית שבועית, מפות אסטרולוגיות אישיות, וניתוח אסטרולוגי למזל שלכם, לפרטים חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

אסטרולוגיה היא שיטה שמאפשרת לנו לנתח את תכונות האופי ואת עתיד האדם על פי מצב הכוכבים בזמן אירועים משמעותיים בחיים – ובעיקר – זמן הלידה שלו. אסטרולוגיה עושה שימוש במפת כוכבים שמראה את מצבם של הכוכבים ברגע נתון, ועל פי החישובים המדוייקים היא מגיעה למסקנות שונות.

 

אסטרולוגיה יוצאת מנקודת הנחה שקיים קשר בין מצבם של גרמי השמיים בזמן נתון לבין החיים על כל כוכב והיצורים החיים על כל כוכב. בנוסף לכך, האסטרולוגיה יוצאת מהנחה שהקשר בין גרמי השמיים לבין היצורים החיים מתחיל עוד מתהליך היווצרותם – כלומר עוד לפני שנולדנו.

 

אסטרולוגיה מציגה בפנינו חוקים, שאיננו מבינים במלואם – על פיהם פועל היקום, ולאחר אלפי שנים של מחקר הצליחה למצוא את הקשר בין המאורעות המתרחשים בחיינו לבין מצב גרמי השמיים. אסטרולוגיה היא תחום ותיק מאוד שהיה מבוסס על תצפיות רבות ומתמשכות משחר ההיסטוריה.

 

מפת לידה אסטרולוגית היא למעשה תרשים המציג בפנינו את מיקום כוכבי השמיים בזמן הלידה של האדם. כפי שידוע, הכוכבים נעים סביב צירם ובכל מצב נתון נמצאים בצורה שונה, ומושפעים מן השמש בצורה שונה. מה שמיוחד ברגע הלידה הוא שכמעט אין מצב שני לו – זה מעין חותמת אישית, כי מדובר על הפרשים מזעריים שעושים את ההבדל הגדול. לכל אדם יש את מפת הלידה הייחודית שלו.

 

מפה אסטרולוגית מורכבת ממזלות, כוכבים, בתים והיבטים, ועל פי מיקומם של הכוכבים בתחומים של המזלות ולפי חישוב הזוויות ניתן להסיק מסקנות רבות על כל אדם – על תכונות האופי שלו, על הרצונות שלו, על השאיפות שלו, על העתיד שלו, על מה הוא אמור לעשות ועוד. כל אדם למעשה יכול להעזר במפה האסטרולוגית שלו כמעין מילון של המציאות, ובכך יוכל להבין את המציאות בצורה טובה יותר, להבין את עצמו בצורה טובה ולהבין מה המניעים האמיתיים שלו, מה באמת חסר לו בחיים ומה באמת נכון בשבילו.

 

בצורה הזאת, מבוסס ההורוסקופ, תחזיות, התאמות זוגיות ועוד. המפה האסטרולוגית היא למעשה הכלי הבסיסי ביותר של אסטרולוגיה.