המפה האישית שלכם מאסטרולוגים שייעצו לכם בטלפון 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

מפת אסטרולוגיה היא מפה אישית שהיא למעשה כמו טביעת אצבע של כל אדם. כל אדם נולד עם מפת אסטרולוגיה משלו – שהיא מהווה המפה האישית שלו, ודרכה ניתן לבצע את כל החישובים והרישומים המדוייקים שמורים לנו מי אנחנו, מה העתיד שלנו, מה החוזקות שלנו, מה החולשות שלנו, איזה מזלות מתאימים לנו מבחינת שותפיות, זוגיות, ועוד.

 

מפת אסטרולוגיה היא הקו המנחה באסטרולוגיה, והיא מה שלמעשה עוזר לנו לקבל אבחנה מדויקת של עצמנו, ולהבין כיצד עלינו לפעול בהתאם. מפת האסטרולוגיה נותנת לנו פרספקטיבה על החיים שלנו, ולמעשה נותנת לנו את האופציה להטיב עם גורלנו, ולחזות את הדברים כמה צעדים קדימה לפני שהם קורים. זה נותן לנו יתרון גדול, כיוון שיש לנו יותר שליטה על החיים שלנו במובן מסוים.

 

בעקרון, ניתן ליצור מפה אסטרולוגית לכל דבר, לכל עצם שנמצא על היקום. מפה אסטרולוגית נותנת לנו השקפה מדויקת של מיקום כוכבי הלכת בזמן נתון – ולפיו, אפשר לנתח כל דבר. מהסיבה הזאת, המפה האסטרולוגית של כל אדם שונה משל אדם אחר, ועם זאת כך גם הגורל והאופי של כל אדם שונה משל אדם אחר. מהסיבה הזאת, המפה האסטרולוגית היא דבר מאוד אישי ומאוד אינדבידואלי וייחודי לכל אדם.

 

כאשר אנחנו רוצים לאבחן אדם באופן מדויק, עלינו לערוך לו את המפה האסטרולוגית שלו, שמהווה רישום כמה שיותר מדויק של מצב גרמי השמיים בזמן הלידה שלו – מכאן ניתן להשליך ולנתח את כל תכונות האופי, העתיד, החוזקות, ממה כדאי להתרחק, ממי כדאי להתרחק, מה כדאי ללמוד ולמעשה – אפשר לדעת הכל על אדם על פי המפה האסטרולוגית שלו.

 

המפה האסטרולוגית משמשת אותנו כיום לעוד הרבה שימושים מעבר לניתוח האישיות ובניית הורוסקופ יומי, היא גם משמשת אותנו בשביל לבדוק התאמה זוגית בין המזלות השונים, חזיון של תופעות עתידות והכנה אל העתיד, לימוד, העשרה ועוד. כשאנחנו מסתכלים על המפה האסטרולוגית, אנחנו צריכים לנתח כל פרט ופרט בה לעומק, כי לכל פרט במפה האסטרולוגית יש משמעות עמוקה ביותר.