אתם זקוקים לתחזית אסטרולוגית? מומחי האסטרולוגיה מייעצים לכם בטלפון וזמינים לכל שאלה:

1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-9163975

גלגל המזלות מחולק לשניים-עשר מזלות המחולקים לארבעה יסודות כל אחד – יסוד האש, יסוד המים, יסוד האדמה ויסוד האוויר. אלו הם ארבעת היסודות המרכיבים את כל היקום שלנו ואחראים על כל המתרחש מסביבנו. לכל יסוד יש תכונות שונים המאפיינים את קבוצת המזלות שלו, אופי שונה, פוטנציאל שונה וגורל שונה. היסודות יכולים ללמד אותנו הרבה מאוד על עצמינו ועל העולם שמסביבנו, וחשוב מאוד להבין את יסודותיהם של המזלות על מנת להבין באמת את משמעות המזלות שלנו, את העתיד שלנו, ואת הייעוד שלנו בחיים – כדי שנוכל להבין מה מעכב אותנו, למה אנחנו מרגישים לא טוב, מה ההבדלים בין קבוצות המזלות השונות ועוד.

 

מזלות המים

מזל עקרב –

הנולד בחודשים אלה, הוא אדם בעל רגשות עזים, סוערים וחזקים. יש לו כוח להשיג בדיוק את מה שהוא רוצה, גם כשזה טוב וגם כשזה רע. אין שום דבר שיכול לעצור אותו ואת כוח הרצון שלו. יש בו חומריות מסוימת, והוא רודף אחרי הנאות החיים. הוא אוהב כל הזמן להתנסות בדברים חדשים, וקשה לו להשאר יציב על הקרקע. תמיד רודף אחר אתגרים חדשים, ומעשים חדשים. יצר הסקרנות שלו גדול מאוד, תמיד מנסה לחקור ולהבין דברים לעומקם, לא אוהב שמסתירים ממנו דברים. תמיד מנסה לחדש ולהתחדש, אוהב להוכיח שהוא צודק, שהוא מבין, לא אוהב שמתנגדים לו. העקרב הוא בן אדם סגור, הוא אוהב להסתיר את דעותיו וסודותיו לעצמו, אך לא אוהב שמסתירים ממנו. יש לו כוח ועוצמות רבות והוא יכול להיות בעל השפעה רבה על הסובבים אותו.

 

מזל דגים –

הנולד בחודשים אלה הוא אדם עם לב ענק, רחמן, רוחני, בעל אמונה חזקה ותודעה עמוקה מאוד. תמיד ינסה לרצות אחרים, להתחשב באחרים, לעזור לזולת – אפילו אם ינצלו את זה. הוא מסתגל מהר לשינויים, ומתאים את עצמו לסביבה בה הוא נמצא. הוא מצליח להתחבב על כל אחד, תמיד מוקף באנשים שאוהבים אותו, נמנע ממריבות, אוהבים להשכין שלום ולפתור סכסוכים. אדם מאוד חביב ונערץ. אין לו הרבה אוייבים ושונאים. אדם סלחן מאוד, נוח לבריות, עניו וצנוע.

 

מזל סרטן –

הנולד בחודשים אלה, יחפש תמיד להיות בסביבה של אנשים, יחפש תמיד שיאהבו אותו. ינסה לשדר ביטחון עצמי. מחפש שייכות ואהבה. יש לו נטייה לפתח תלות רגשית עבור אנשים, קשה לו לשחרר. תמיד ינסה לטפל ולעזור באחרים, מתמסר, נותן מעצמו אפילו יותר מדי. בן אדם רגיש מאוד עם נטייה למצבי רוח קיצוניים. יש לו קושי גדול מאוד בקבלת ביקורת, קשה לו להתמודד עם שינויים, יש לו נטייה לחוסר יציבות, פזיזות ועצבנות.