אסטרולוגיה וניתוח המזל והעתיד שלכם בשיחה טלפונית עכשיו חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

אסטרולוגיה, חוכמת הכוכבים – היא התורה המסבירה לנו את היקום בו אנחנו חיים על פי הכוכבים – תנועתם, התנהגותם, צורתם והמאפיינים שלהם. לפי גישות אסטרולוגיה – לכל דבר ביקום שלנו יש הסבר על פי הכוכבים, ומערכת הכוכבים היא סוג של צופן להבנת היקום שסביבנו. אסטרולוגיה קיימת עוד משחר ההיסטוריה והייתה תחום עיסוק של רבים מאז ומתמיד.

 

אסטרולוגיה היא למעשה שיטה של ייעוץ, היא השקפת עולם מסוימת והיא מתבססת על הסימבוליות הקיימת במערכת כוכבי הלכת ולקשר שבין ההתנהגות שלהם אל המציאות שלנו ואל התרחישים הקורים בחיינו. אסטרולוגיה עושה שימוש בחישובים של מצב הכוכבים ביחס אל כדור הארץ ברגע נתון – ואותו היחס הוא זה שמספר לנו על היום שלנו, על המציאות שלנו, על מה שצופן לנו אותו היום וכדומה.

 

אסטרולוגיה רואה חשיבות רבה באירועים המשמעותיים ביותר בחיי האדם – וכי להם יש השלכות רבות על המציאות של האדם. למשל, תאריך הלידה של האדם – הוא למעשה הדבר העיקרי בו האסטרולוגיה עושה שימוש על מנת להתבסס – שכן אסטרולוגיה יוצאת מנקודת הנחה ששום דבר אינו קורה סתם – הכל חלק מתהליך שיטתי של היקום – ושלמצב הכוכבים בזמן לידתנו השלכות רבות על המציאות שלנו.

 

האסטרולוג יוצר תרשים – מפה של מצב הכוכבים ברגע נתון, ועל פיו הוא מפענח את המציאות – כך נקבע ההורוסקופ היומי, השבועי, החודשי והשנתי. הכוכבים יוצרים בינהם קשרים סימבוליים ולכל קשר כזה או אחר פרשנות שונה והשלכות שונות לגבי המציאות שלנו. את הסימבוליות הזאת, האסטרולוג משליך על חיי המטופל. ניתן לומר כי אסטרולוגיה היא למעשה מקרא של היקום בו אנחנו חיים – מאין מילון שבעזרתו ניתן לפרש את המציאות שלנו.

 

אסטרולוגיה מופיעה עוד בימי קדם בתרבויות השונות – החל מהתרבות הבבלית, המצרית, הסינית, ההודית ועד לתרבות היהודית. האסטרולוגיה והאסטרונומיה אף היו לענף אחד בעבר, ועם עלייתה של התפיסה המדעית הם נפרדו – וכיום, האסטרונומיה מוגדרת כמדע והאסטרולוגיה מוגדרת כפסאודו-מדע.

 

אך בימי קדם, אסטרולוגיה נתפסה כתחום מדעי לכל דבר – שכן היא עושה שימוש בשיטות חיזוי מדויקות, בדיוק כפי שנעשה באסטרונומיה, והיא עושה שימוש בלמידה ובחקר של התנהגות הכוכבים ומציאת הקשרים בין התופעות המתרחשות בכוכבים אל התופעות המתרחשות במציאות.