הכוכבים מספרים עתידות לפרטים חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

אסטרולוגיה היא גישה עתיקת יומין שמבוססת על למידה ותצפיות במשך שנים שמצאו קשר בין מצב גרמי הכוכבים אל החיים אותם אנחנו חיים ואל התרחישים בחיינו האישיים ובחיי החברה בכלל. על פי אסטרולוגיה ניתן לפרש כל דבר – לא רק את חיינו האישיים, ניתן לערוך מפת אסטרולוגיה גם לבעלי חיים, חפצים ואירועים שונים ומגוונים – לכל יש מפת אסטרולוגיה וכל דבר ניתן לנתח על פי הכוכבים.

 

על פי אסטרולוגיה, גרמי השמיים יכולים לומר לנו הכל על עצמנו – על פי תאריך הלידה שלנו ושעת הלידה אנחנו יכולים לערוך מפה אסטרולוגית שתהווה כמו טביעת אצבע ייחודית עבורנו. על פי החישובים של המפה האסטרולוגית ניתן לערוך אבחנה אישית של ממש שתגלה לנו דברים רבים על עצמנו, כולל במה אנחנו טובים, מה יהיה העתיד שלנו, לאיזה כיוון כדאי לנו לפנות, מה כדאי לנו ללמוד ועוד.

 

האסטרולוגיה בעבר הייתה חלק בלתי נפרד מהאסטרונומיה והיוותה לתחום מדעי לכל דבר ועניין. האסטרולוגיה מבוססת על חישובים מדוייקים ותצפיות של גרמי השמיים, והאסטרולוגיה שמה לעצמה למטרה ללמוד באופן מדויק את התנהגותם של אותם גרמי שמיים ואת הקשרם אל המציאות בה אנחנו חיים, ועל כן, אסטרולוגיה יכולה לספר לנו הכל על עצמנו ועל הסובבים אותנו.

 

אסטרולוגיה היא כלי עוצמתי שאנחנו יכולים להעזר בו על מנת לנתב את החיים שלנו לכיוון הטוב והנכון ביותר עבורנו. אסטרולוגיה מאפשרת לנו להערך מראש לעתיד שלנו, ולראות כמה צעדים קדימה. היא מאפשרת לנו לקבל נקודת מבט שונה וייחודית, כזאת שאין להרבה אנשים. היא מאפשרת לנו לראות את הדברים באופן אחר.

 

אנחנו נוטים לא ליחס חשיבות לדברים רבים במהלך החיים, גם מצב גרמי השמיים נראה לנו כמו דבר מובן מאליו, ולכאורה נראה כי מצב גרמי השמיים אינו אומר שום דבר מיוחד. אך ברגע שאנחנו נעמיק באסטרולוגיה, אנחנו נגלה עד כמה מצב גרמי השמיים הוא משמעותי ובעל השלכות והשפעות רבות, לא רק על החיים האישיים שלנו, אל חיי החברה והיקום עצמו בכלל.